Article

Dmuchawy i odkurzacze ogrodowe, odśnieżarki, zamiatarki – Tychy

blankJesienne dywany z liści, które pokrywają zarówno chodniki, jak i ogrody, są uciążliwym problemem dla każdej osoby dbającej o tereny zieleni w Tychach – zarówno prywatne, jak i publiczne. Podobnie sytuacja wygląda z śnieżnymi zaspami – bywają utrapieniem. Często łopaty i grabie to za mało, aby uporządkować większe połacie – szczególnie w przypadku miejsc, w których rośnie wiele liściastych krzewów i drzew. Wybawieniem tutaj jest profesjonalny sprzęt – odkurzacze i dmuchawy ogrodowe oraz odśnieżarki i zamiatarki. Zdecydowanie ułatwiają one te ciężkie i syzyfowe prace, a nawet zamieniają je w przyjemną rutynę! W poniższym artykule dowiesz się więcej na temat wspomnianych urządzeń.

Dmuchawy ogrodowe Tychy – postrach liści

Dmuchawy ogrodowe umożliwiają łatwe zebranie liści w jedno miejsce, dzięki czemu wystarczy je jedynie zebrać do przeznaczonych do tego celu worków. Dmuchawy umożliwiają pozbywanie się liści, które zalegają w zakamarkach ogrodów i niedostępnych dla grabi miejscach. Radzą sobie nawet z mokrymi zanieczyszczeniami! Obecnie można również spotkać dmuchawy wbudowane w odkurzacze ogrodowe – dzięki temu osuszone liście można zebrać do odkurzacza bez potrzeby pakowania ich własnoręcznie do worków.

Odkurzacze ogrodowe Tychy – skuteczne i komfortowe porządki

Nie tylko liście zalegają w ogrodach – często są to także resztki ściętej trawy i malutkie gałązki. Odkurzacze ogrodowe pozwalają szybko pozbyć się tego wszystkiego bez brudzenia rąk – wszystkie zanieczyszczenia od razu wpadają do worka podczepionego do niego. Wiele modeli odkurzaczy posiada funkcję rozdrabniania, dzięki której liście zostają pocięte zanim wpadną do worka. To bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ pozwala od razu otrzymać kompost, pomocny do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych ogrodu – użyźniania gleby.

Odśnieżarki Tychy – usuwanie śniegu i lodu

Odśnieżarki to maszyny, które bez trudu radzą sobie nie tylko z odśnieżaniem śniegu, ale i z powłokami lodowymi oraz dużymi zaspami. Usuwają je znacznie szybciej i skuteczniej niż grabie – do ich używania nie trzeba również używać siły. Odśnieżarki spalinowe są najbardziej efektywnymi sprzętami – pozwalają odśnieżyć duże tereny – ulice, parki, place. Nie straszne im także niskie temperatury. Zakupując odśnieżarkę powinniśmy zwrócić uwagę na jej parametry, aby wybrać idealną do naszych potrzeb: do wielkości i ukształtowania terenu do odśnieżania oraz grubości i struktury warstwy śniegu.

Zamiatarki Tychy – oczyszczanie terenów

Z niewielką i miękką warstwą śniegu poradzą sobie także zamiatarki. To maszyny, dzięki którym można szybko pozbyć się również liści, piasku, śmieci oraz innych zanieczyszczeń – z podjazdów, chodników, alejek itp.

W sklepie Agrokent czeka na Ciebie bogata oferta urządzeń, które pozwolą Ci uporządkować tereny wokół Twojego domu. Dmuchawy i odkurzacze ogrodowe, odśnieżarki i zamiatarki – zapoznaj się z naszym asortymentem, jeśli pragniesz zachwycającego ogrodu – również jesienią i zimą!