Article

Dmuchawy, odkurzacze ogrodowe, odśnieżarki i zamiatarki – Gorlice

blankCzy zastanawiałeś się kiedyś na tym, jak ułatwić sobie pracę w ogrodzie? Jeśli podchodzisz do tego z pasją, powinieneś wiedzieć, że i w takich miejscach porządek jest bardzo ważny. Co prawda jeszcze mamy lato, ale… Już niebawem, z drzew znów zaczną spadać liście, pojawi się brud, który zaburzy całe piękno w Twoim ogrodzie. Na takie okazje, najlepiej jest zaopatrzyć się w coś, co pomoże Ci w łatwy i szybki sposób uporać się z niechcianym nieładem. Na jesień, doskonałym wyborem okazać się mogą oczywiście dmuchawy i odkurzacze ogrodowe, z kolei w nieco późniejszym, chłodniejszym czasie, warto jest mieć przy sobie odśnieżarkę, lub zamiatarkę. Gorlice należą do tych miast, w których mieszkańcy nie boją się wyzwań. Ty też możesz stać się jednym z nich, a my Ci w tym pomożemy! Jesteśmy pewni, że wraz z dzisiejszym artykułem, Twoja wiedza stanie się znacznie bogatsza, przekonaj się sam!

Gorlice: dmuchawa i odkurzacz ogrodowy – sprzątaj szybko i bez trudu

Dzisiaj, wielu z Was uważa, że dmuchawa z funkcją odkurzacza to coś zbędnego… I zamiast ułatwić sobie życie, uciekacie do ręcznych prac, które wymagają wysiłku. Może i czasami takie rozwiązanie jest dobre, ale czy zawsze? Otóż nie! Pamiętajcie o swoim zdrowiu, oraz czasie, jaki zwykle poświęcacie na takie prace. Na pewno po kilku godzinach w Waszych oczach pojawia się niechęć, a przecież… Ogród to miejsce, które macie pokochać, a nie znienawidzić. Dlatego… Aby wszystko poszło sprawnie, wystarczy zaopatrzyć się w dmuchawę i odkurzacz ogrodowy. Tego rodzaju sprzęt, potrafi w bardzo krótkim czasie, za pomocą podmuchu powietrza przesunąć liście, bądź inne sypkie zabrudzenia, w wybrane przez Was miejsce. Jest także możliwość wessania, całego tego chaosu, do pojemnego worka. Taką możliwość, daje chociażby Dmuchawa / odkurzacz SBL 2600 E. Jest to model, który działa na silniku elektrycznym o mocy 2600W. Dużym powodzeniem cieszy się również Dmuchawa spalinowa Shindaiwa EB8520RT. Wygląda nowocześnie, posiada dodatkową uprząż i jest świetnie zaprojektowana, a jedną z zalet jest funkcja Hush Mode – czyli cicha praca. Produkt ten jest oryginalnej, japońskiej produkcji. Takie urządzenie, dla mieszkańców Gorlic, to strzał w dziesiątkę, nie potrzeba niczego więcej!

Odśnieżarki i zamiatarki w Gorlicach

Do zimy jest jeszcze trochę czasu, ale warto już wcześniej pomyśleć o niezbędnym sprzęcie, a zaliczać się do niego mogą odśnieżarki i zamiatarki. W Gorlicach nietrudno dostać tego rodzaju wyposażenie. Bardzo wygodnym rozwiązaniem może okazać się Odśnieżarka elektryczna ST 1151 E. Działa na silniku elektrycznym, o mocy 1800 W i ma możliwość regulacji kierunku wyrzutu. Bardzo mocna i trwała budowa, jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Szerokość wirnika (51cm) daje ogromną swobodę podczas pracy. Cały sprzęt nie waży też dużo, bo tylko 16,6 kg, tak więc bez problemu, mogą korzystać z niego osoby o słabszej budowie ciała. Jeśli jesteś zainteresowany tego rodzaju sprzętem, zapraszamy po więcej szczegółów na naszą stronę internetową. Podbij Gorlice razem z nową odśnieżarką, lub zamiatarką!