Article

Dmuchawy, odkurzacze ogrodowe, odśnieżarki i zamiatarki – Kęty

 blankSpadające liście, jesienią można dosłownie spotkać wszędzie. Często pojawiają się nawet w trudno dostępnych miejscach. Tak samo jest też w przypadku zimy, gdy mamy do czynienia z nadmiarem śniegu. We wszystkich przypadkach trzeba mieć odpowiedni sposób i właściwy sprzęt. Nasza firma powstała właśnie na takie okazje. Można u nas znaleźć sprzęty typu: dmuchawy i odkurzacze ogrodowe oraz odśnieżarki i zamiatarki. Kęty należą do tych miast, w których rzeczy tego typu są łatwo dostępne. Rozprowadzamy je bowiem, na terenie całej Warszawy i nie tylko.

Dmuchawy i odkurzacze ogrodowe – Kęty

Jesienną porą liść może w zasadzie spaść wszędzie. Najbardziej irytujące miejsca to takie, których nie można dosięgnąć, czyli chociażby rynny przy dachach, które siłą rzeczy znajdują się dość wysoko. Ręcznie, ciężko jest się pozbyć tego typu zanieczyszczeń. Nie dość, że trzeba wejść na odpowiednią wysokość, gdzie nie każdy to lubi, bo wiąże się to z pewnego rodzaju ryzykiem, to w dodatku należy poświęcić wiele czasu na takie sprzątanie. Dmuchawa, w tym przypadku są bardzo wygodnym rozwiązaniem, jeśli oczywiście zastosuje się odpowiednie akcesoria. Dzięki pojemnym workom, możliwa jest dłuższa i bardziej wydajna praca, co na pewno przełoży się na oszczędność czasu i pieniędzy

Odśnieżarki i zamiatarki – Kęty

Na każdą zaspę jest rozwiązanie! Odpowiedzią na to są, oczywiście odśnieżarki, które stają się w niektórych momentach naprawdę niezawodnym rozwiązaniem. W ostatnim czasie zimy bywają dość nieprzyjemne, to też trzeba wiedzieć jak sobie z nadmiarem śniegu poradzić. W tym przypadku najlepszą inwestycją mogą okazać się oczywiście odśnieżarki. Tutaj, bez większych zastanowień, chcemy polecić Wam Odśnieżarkę elektryczną ST 1151 E. Posiada wspaniałe parametry, jest zasilana elektrycznie i potrafi poradzić sobie nawet z dużym śniegiem. Dzięki niej, fizyczne odśnieżanie z łopatą w ręku, to już przeszłość!
Innymi, bardzo przydatnymi maszynami, okazują się także zamiatarki, które bardzo często używane są do sprzątania ulic, czy też zamiatania na budowach. Charakteryzują się trwałą konstrukcją oraz odpornością na uszkodzenia, dlatego przystosowane są do pracowania w ciężkich warunkach, nawet tych atmosferycznych.
W przypadku tych obu urządzeń, jest oczywiście możliwość na montaż dodatkowych akcesoriów, które są ogromnym ułatwieniem. Jeśli zaś chodzi o co niektóre modele zamiatarek, można przekształcić je nawet w odśnieżarkę. Wystarczy jedynie wymienić szczotki na pług i tym sposobem mieć wielofunkcyjną maszynę, która sprawdza się w każdą porę roku.

Najlepsza oferta na rynku!

Wymienione wyżej produkty pochodzą od znanych na całym świecie marek. Prezentują wysoką jakość oraz idealne parametry. W naszym sklepie można znaleźć także inne sprzęty, które z pewnością przydałyby się w Twoim ogrodzie, dlatego… Po więcej szczegółów zapraszamy do naszej oferty. A póki co… Przygotuj się na  jesień (pomoże Ci w tym dmuchawa) oraz… Zimę w Kętach – zainwestuj w odśnieżarkę, lub zamiatarkę!