Article

Dmuchawy, odkurzacze ogrodowe, odśnieżarki i zamiatarki – Nowy Targ

blankPosiadacze dużych, ogrodowych powierzchni na pewno zdają sobie sprawę z tego, że taki obszar wymaga wiele uwagi, a zwłaszcza jeśli wkradną się niechciane zabrudzenia, czy inne zanieczyszczenia wywołane przez pogodę. Najgorszej w ogrodzie jest zwykle jesienią, a to dlatego że z drzew spadają liście, które to tworzą wielobarwny dywan. Zimą z kolei jest pełno białego puchu, który również może przeszkadzać. Co prawda taki widok zapewne cieszy oczy, lecz na dłuższą metę, to się nie sprawdza, bo liście zaczynają po prostu gnić, a za tym idzie też brzydki zapach, oraz źle wyglądający ogród. Takie sytuacje zmuszają do tego, aby zastosować odpowiednie „środki” zapobiegawcze. W tym przypadku, nie ma niczego lepszego od dmuchaw, odkurzaczy ogrodowych, odśnieżarek i zamiatarek. Nowy Targ jest jednym z miast, które pozwoli Ci wejść w posiadanie tego wszystkiego.

Dmuchawa i odkurzacz ogrodowy w Nowym Targu

Nadmiar liści to jeden z jesiennych problemów. Wówczas najlepiej zaopatrzyć się w dmuchawę ogrodową. Nasz sklep ma wiele takich urządzeń, dlatego z czystym sercem możemy polecić Wam bardzo wygodną wersję – dmuchawę plecakową SBP 375. Sprawdza się doskonale na większych powierzchniach. Działa na silniku spalinowym, 2-spustowym o pojemności 75,6 cm3. Charakteryzuje się dużą przepustowością wydmuchu, więc z tym sprzętem będziesz mógł w bardzo szybkim czasie pozbyć się niechcianych zanieczyszczeń, które nieproszone wtargnęły na Twój teren. Nie ma też najmniejszego problemu z trzymaniem tej dmuchawy, gdyż pomyśleliśmy nawet o komforcie Twoich dłoni. Miękki uchwyt sprawia, że wszystko jest o wiele bardziej wygodne. Całe urządzenie waży zaledwie 11,6 kg, więc jesteśmy pewni, że większość z Was poradzi sobie z trzymaniem ów dmuchawy.

Odśnieżarki i zamiatarki – Nowy Targ

Po jesieni zwykle przychodzi zima, wtedy również trzeba sobie jakoś radzić, z tą nieprzewidywalną porą roku. Tutaj swoje miejsce w waszych garażach powinny znaleźć odśnieżarki. W Nowym Targu  każdy posiadacz własnych terenów zieleni, bądź pracownik gospodarczy, może zakupić taki właśnie sprzęt. Pozwala to zaoszczędzić ogrom czasu i sił, które pod koniec dnia można wykorzystać na coś innego. To samo dotyczy zamiatarek. Te sprawdzają się zarówno na jakiś większych halach, ośrodkach przemysłowych, ulicach, czy nawet na budowach. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zakupić wielofunkcyjne urządzenie, które posiada możliwości zamiatania, jak i odśnieżania. W ten sposób zaoszczędzicie Państwo sporo miejsca w ogrodzie, a efekt będzie bardzo podobny. Nasz sklep poza takimi maszynami oferuje jeszcze wiele innych rzeczy, dlatego jesteśmy przekonani, że jeśli nie macie w planach kupować zamiatarki, będziecie mogli zaopatrzyć się w inne wyposażenie ogrodowe. Rozprowadzamy najlepszej jakości sprzęt, od znanych na całym świecie marek, więc może czas najwyższy, aby Twoje wyposażenie wreszcie było kompletne? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie i zapraszamy!