Article

Dmuchawy, odkurzacze ogrodowe, odśnieżarki i zamiatarki – Olkusz

blankOdkurzacz ogrodowy nie jest często spotykanym sprzętem i dla wielu coś takiego kojarzy się z luksusem, co jest odrobinę dalekie od prawdy, a to dlatego, że… Niebawem taki właśnie sprzęt będzie spotykany na porządku dziennym. Osoby mieszkające w Olkuszu mogą korzystać z takiej technologii wysokiej jakości, do jakiej daje dostęp nasz sklep internetowy. Bez ogrodowej dmuchawy… Niebawem przestaniemy sobie wyobrażać codzienność, gdyż dzisiejsze czasy należą do tych, w których wielu ludzi dąży do ułatwiania sobie życia. Z takiego urządzenia, korzysta się zwykle na dużej powierzchni, aby uniknąć ręcznego grabienia liści przez wiele godzin.

Odkurzacz ogrodowy i dmuchawa nie tylko do liści – Olkusz

Jakby tego było mało… Urządzenie takiego typu ma więcej niż jedną funkcję. Oprócz możliwości sprzątania liści, może także posłużyć jako odkurzacz, który w mgnieniu oka usunie piasek, bądź inne zabrudzenia, zalegające na utwardzonych powierzchniach. Sprawdza się to w sytuacji, jeśli użytkownik dmuchawy ogrodowej posiada np. duży taras, podwórko pokryte polbrukiem, czy nawet podjazd.  Z takiego rodzaju sprzętu, korzystają też bardzo często restauracje i hotele, bądź inne ośrodki, nastawione na rekreację, gdyż wiąże się to z ogromną oszczędnością czasu.

Szybko i bez komplikacji z dmuchawą i odkurzaczem ogrodowym

Wielu użytkowników wyżej wspomnianego sprzętu wyrażało już na jego temat opinię. Zostało bowiem stwierdzone, że odkurzacz ogrodowy pozwala na szybsze sprzątnięcie terenu, niż w przypadku sięgania po tradycyjne metody. Liście zostają wessane od razu do worka, więc nie trzeba już męczyć się, z układaniem ich na kupki. Dodatkowo, takim odkurzaczem możliwe jest dotarcie do wszystkich zakamarków, co połączone jest z ogromną dokładnością podczas sprzątania.

Rozdrobione liście na kompost!

Co niektóre odkurzacze mogą mieć funkcję, jaka daje możliwość na rozdrabnianie liści, oraz innych, podwórkowych odpadów. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które posiadają kompostownik. Można w ten sposób zaoszczędzić dużo miejsca, a liście znacznie szybciej się rozkładają.

Jak dobrze wybrać dmuchawę ogrodową?

Jeżeli podejmiemy już decyzję odnośnie zakupu takiego sprzętu, należy wówczas zastanowić się nad własnymi potrzebami. Na rynku w Olkuszu, mamy do czynienia z dmuchawami ogrodowymi i odkurzaczami, o różnych gabarytach, funkcjach, odmiennej jakości, oraz typem zasilania. Wszystko to, w dużej mierze, ma wpływ na cenę. Warto jednak zapytać fachowca, który będzie w stanie doradzić coś sensownego.

Przy wyborze odkurzacza ogrodowego zwróć uwagę na:

  • wagę – jest bardzo istotna i powinno dopasować się ją pod własną posturę i możliwości fizyczne
  • pojemność worka – w zależności od tego, jaką powierzchnią ogrodu dysponujemy, dobrze wiedzieć, jak dużego worka na liście będziemy potrzebować
  • różnorodność funkcji – dopasowujemy je pod prace, jakie będą wykonywane w ogrodzie.
  • moc silnika – zależna jest od wielkości powierzchni użytkowej.

Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów i zapoznać się z konkretnym modelem dmuchawy ogrodowej/odkurzacza zachęcamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie. Olkusz zaprasza!