Article

Dmuchawy, odkurzacze ogrodowe, odśnieżarki i zamiatarki – Skawnia

blankJak wszystkim wiadomo, pory roku w Polsce, zmieniają się co kwartał. Wiąże się to z różnego typu pracami, chociażby w ogrodach. Czasami bywa ciężko i jesteśmy pewni, że wielu z Was tego doświadczyło w pozytywnym, bądź mniej miłym tego słowa znaczeniu. Trzeba jednak mieć pojęcie, jak ułatwić sobie życie i odłożyć na bok wszelką złość, związaną z koniecznym wysiłkiem. Jako że, jesteśmy firmą, która promuje sprzęt ogrodowy, chcemy przekonać Was, do: odkurzaczy ogrodowych, dmuchaw, odśnieżarek i zamiatarek. Mieszkając w Skawni, bądź w innym mieście Polski, będziesz mógł sobie na to pozwolić.

Dmuchawy i odkurzacze ogrodowe – Skawnia

Dmuchawa i odkurzacz ogrodowy należy do rodzaju urządzeń, których zadaniem jest ułatwienie sprzątania ogrodu, chociażby pozbawiając go liści, które opadły z drzew. Używając jej, można w ten sposób, oczyścić również wszystkie ścieżki, czy nawet przydrożne chodniki, poprawiając tym samym estetykę w mieście. Wielu z Was, może twierdzić, że coś takiego nie jest w ogóle potrzebne i właśnie takie myślenie jest błędem. Dmuchawa i odkurzacz ogrodowy to rodzaj sprzętu, który pozwala zaoszczędzić naprawdę mnóstwo czasu. Wyposażone w specjalny worek, zasysają do niego od razu liście i inne sypkie zanieczyszczenia. Takiego efektu nie osiągniecie przy użyciu miotły, czy też grabi.

Dlaczego odkurzacz ogrodowy?

Spośród wszystkich sprzętów to właśnie odkurzacz ogrodowy, może okazać się strzałem w dziesiątkę. A dlaczego?

  1. Po pierwsze – cały proces sprzątania będzie o wiele krótszy.
  2. Po drugie – zrobisz to o wiele dokładniej, niż w przypadku użycia ręcznego sprzętu.
  3. Po trzecie – usuniesz nie tylko liście, ale i drobne gałązki i oczyścisz wszystkie ścieżki w ogrodzie.
  4. Po czwarte – co niektóre odkurzacze ogrodowe, mają możliwość rozdrabniania odpadów przed tym, zanim znajdą się w worku. Jest to duża oszczędność miejsca, a rozdrobnione odpady, zamiast na śmietnik, będziesz mógł przeznaczyć na kompost.

Skawnia: odśnieżarka z funkcją zamiatarki i odwrotnie!

Jak jesień, to i zima. Dla wielu z Was, ta pora roku, na pewno bywa uciążliwa. Dlatego, na tego rodzaju okazje, stworzono odśnieżarkę. Jest to znacznie lepsze wyjście z sytuacji, niż używanie łopaty, czy innych, ręcznych narzędzi, które wymagają wysiłku. Odśnieżarki mogą być napędzane silnikiem elektrycznym, bądź spalinowym. Wybór należy do was. Jednak… to jeszcze nie wszystko. Owy sprzęt może być też uniwersalny! A co za tym idzie? Wymienny pług, który to bez większego problemu można wymienić na szczotki. Takie połączenie stwarza zamiatarkę. Używać jej można w różnych sytuacjach. Bardzo często, z tego rozwiązania korzystają większe firmy, np. budowlane, bądź miasta, które chcą zadbać o czyste ulice. Pojazdy tego typu, jakie znajdziecie w naszym sklepie, mają bardzo mocną i trwałą konstrukcję, dzięki której są odporne na wszelkiego rodzaju, uszkodzenia mechaniczne. Ergonomiczna budowa sprawia, że samo użytkowanie jest bardzo łatwe i wygodne. Odśnieżanie i zamiatanie naszym sprzętem to czyta przyjemność. Zapraszamy do Skawni!