Article

Dmuchawy, odkurzacze ogrodowe, odśnieżarki i zamiatarki – Tarnów

blankOgród to nie tylko pięknie wyglądające miejsce, w jakim podziwiane jest kwitnienie roślin. Ogród to także ukryte pasje, które wielu z was  na pewno próbuje rozwijać. Co niektórzy jednak szybko się zniechęcają ze względu na to, że praca ogrodnika wydaje im się bardzo ciężka. Dzisiaj jednak nie trzeba się o to martwić! Dostępne są bowiem takie rozwiązania, dzięki którym można sobie naprawdę wiele ułatwić. A o czym mowa? Chodzi tutaj oczywiście o dmuchawy, odkurzacze, odśnieżarki i zamiatarki ogrodowe, na które mogą pozwolić sobie dzisiaj nawet mieszkańcy Tarnowa. Więcej na ich temat wyczytacie w dalszej części artykułu – powodzenia!

Dmuchawa i odkurzacz w jednym?

Posiadacze własnej zieleni na pewno wiedzą, że o coś takiego należy dbać niezależnie od pory roku. Dla wielu, zmorą jest jesienny czas, kiedy to ogrom liści spada z drzew, tworząc złocisty dywan na pięknym trawniku. Czegoś takiego należy się wówczas pozbywać na bieżąco, a to dlatego, że podczas obfitych deszczów i chłodnej temperatury, wszystkie, te pięknie wyglądające liście zaczną gnić, tracąc przy tym swój piękny kolor. Jeśli więc będziecie chcieli uniknąć ręcznej pracy, jaką jest ich grabienie, wystarczy, że zaopatrzycie się w dmuchawę – odkurzacz ogrodowy. Tak… Dobrze widzicie, to dwie funkcje w jednej! Tutaj oczywiście, należy dobrać sprzęt w zależności od posiadanej powierzchni. Jeśli cieszycie się małym skrawkiem zieleni, w zupełności wystarczy wam dmuchawa zasilana elektrycznie. Do ogrodów mających większy teren zaleca się stosować dmuchawkę-odkurzacz zasilany silnikiem spalinowym. Jest to o wiele bardziej mobilne i wygodniejsze rozwiązanie, z uwagi na to, że nie trzeba zaopatrywać się w dodatkowe przedłużacze. Taki silnik ma także znacznie większą moc, niż w przypadku elektrycznego, co przekłada się na znacznie szybszą pracę

Odśnieżarka i zamiatarka – czystość w mgnieniu oka

Zima to czas, w którym wiele drzew i krzewów wygląda po prostu cudnie. A to wszystko przez mróz malujący na roślinach przepiękne wzory. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, że i w takich sytuacjach należy dbać o swój azyl i regularnie go odśnieżać. Niezawodne w tej dziedzinie okazują się oczywiście odśnieżarki i zamiatarki ogrodowe… spalinowe, bądź elektryczne. Jak wyżej wspomnieliśmy, dobór takiej maszyny jest zależny od wielkości ogrodu. Ów sprzęty bywają bardzo przydatne i potrafią naprawdę zaoszczędzić czas waszej pracy, co w efekcie staje się bardziej wydajne. Nie trzeba mieć jednak dwóch oddzielnych sprzętów. Nasz sklep oferuje bowiem zamiatarkę z funkcją odśnieżarki. Tak więc… Będziecie mieli Państwo możliwość, aby naprzemiennie zakładać do swojego pojazdu pług, bądź szczotki, które w bardzo szybki sposób pomogą Wam pozbyć się śniegu, lub niechcianych, jesiennych liści. Wszystko to jest możliwe dzięki marce Stiga. Producent ten cieszy się ogromną popularnością wśród takich właśnie maszyn, z tego względu że… są one bardzo trwałe i niezwykle wydajne, a jeśli nie wierzysz… Możesz sprawdzić to sam- zapraszamy do Tarnowa!