Article

Dmuchawy, odkurzacze ogrodowe, odśnieżarki i zamiatarki – Wieliczka

blankLecące liście z drzew, brudne ulice, śniegowe zaspy… To wszystko już niebawem! Piękne pory roku, mają to do siebie, że przemijają, przy czym ustępują miejsca kolejnym. W tym przypadku mamy oczywiście na myśli jesień, oraz zimę, które są równie piękne, ale i ciężkie dla ogrodników. Nie jest to łatwy czas, a to dlatego że, bywa po prostu uciążliwy. Najczęściej mamy bowiem do czynienia ze złotawo-czerwonym dywanem liści, który przysłania podłoże. Może i na pierwszy rzut oka, wygląda to dobrze, ale wiadomo że za chwilę, takie liście zaczną gnić i powstanie chaos. W takich sytuacjach, najlepiej sięgnąć po rozwiązania, które będą stanowiły ogromne ułatwienie dla ogrodnika. Dmuchawy, odkurzacze ogrodowe, odśnieżarki i zamiatarki – to właśnie o nich mowa. Wieliczka to jedno z miast, które da Ci szansę na taką inwestycję!

Dmuchawa ogrodowa z funkcją odkurzacza – Wieliczka

Na liście, które terroryzują nasz ogród, najlepszy będzie sprzęt o mocnym silniku. W tym przypadku, czymś niezbędnym, mogą okazać się dmuchawy ogrodowe z funkcją odkurzacza. Najczęściej są wyposażone w tubę ssącą i worek na liście. Użytkownik, dzięki sile przepływu powietrza, jest w stanie przemieścić liście z jednego miejsca na drugie. Może również, zassać je do środka, po czym wylądują w specjalnym worku. Spośród dostępnych dmuchaw ogrodowych w Wieliczce, warto wybrać model, który spełni nasze oczekiwania.

  1. Dmuchawa elektryczna –  wystarczy dopasować pod nią wielkość swojego podwórka/ogrodu. Jeśli jego rozmiary nie są duże, dmuchawa też nie musi być duża. W tym przypadku wystarczający okazuje się sprzęt elektryczny. Nie dość, że jest cichy, to w dodatku lekki. Należy jednak pamiętać, że w tym przypadku warto jest mieć swobodny dostęp do elektryczności, gdyż poruszanie się ogrodzie, będzie wówczas o wiele łatwiejsze.
  2. Dmuchawa spalinowa – taki rodzaj sprzętu, najlepiej sprawuje się na większych obszarach. Działa na silniku spalinowym, czyli mówiąc krótko, nie potrzebuje dostępu do prądu. Trzeba jednak mieć na uwadze, że jest o wiele głośniejsza i cięższa, dlatego… Najczęściej korzystają z niej jakieś większe firmy ogrodnicze, bądź nawet budowlane (taką dmuchawą można pochłaniać również inne, sypkie zabrudzenia).

Z tym wszystkim wiąże się oczywiście oszczędność czasu i pieniędzy, o co dziś chwilami jest naprawdę ciężko.

Odśnieżarki i zamiatarki w Wieliczce

Zanieczyszczone ulice, bądź zaspy śniegowe… Wydawać by się mogło, że jest to coś niemożliwego do pokonania. Na wszystko jest jednak sposób! Wspomnieć tutaj chcemy o niczym innym, jak o odśnieżarkach i zamiatarkach. Kiedy pora roku obfituje w duże opady śniegu, taka maszyna jest po prostu zbawieniem. W naszym sklepie znajdziecie Państwo, bardzo zgrabne modele elektryczne, które idealnie pasują do niewielkich powierzchni. Odśnieżanie jeszcze nigdy nie było takie proste. To samo, tyczy się zamiatarek. Tego rodzaju sprzęt, cieszy się ogromną popularnością na budowie, gdyż ma ogromną odporność na uszkodzenia i jest bardzo wytrzymały. Po więcej ciekawszych produktów zapraszamy do naszej oferty!