Article

Glebogryzarki i wertykulatory – Gorlice

blankGleba od zawsze pełniła bardzo ważną rolę, jeśli chodzi o prawidłowy rozwój roślin, bo to właśnie z ziemi powinny być pozyskiwane wszystkie składniki mineralne, razem z wodą. Jeśli więc chcesz, aby Twoja zieleń rosła na prawidłowym podłożu, powinieneś dokonać wszelkich starań, aby jej to zapewnić. Wiadomym jest, że najlepiej pracować w ogrodzie podczas pięknej pogody, trzeba mieć jednak na uwadze własne zdrowie. Zbyt duży wysiłek i przepracowywanie się, może nas wiele kosztować, dlatego w tym przypadku, dobrze jest skorzystać z pomocniczych urządzeń, do których zaliczają się glebogryzarki i wertykulatory. Gorlice należą do jednego z miast, w którym tego rodzaju sprzęt macie Państwo na wyciągnięcie ręki. Nie brakuje również innych akcesoriów ogrodowych, tak więc… Weź sprawy w swoje ręce, bo wszystko zależy od Ciebie!

Glebogryzarki w Gorlicach

Jak już wspomnieliśmy wyżej, aby wszystko rosło zgodnie z planem, należy zadbać o ziemię pod uprawy. Dotyczy to zarówno posiadaczy farm, jak i ogrodów. Niezależnie od tego, co ma rosnąć… Czy to trawa, czy rośliny rolne, powinno się dokonać wszelkich starań, aby miały zapewnioną odpowiednią ilość wody, oraz wszystkich składników i soli mineralnych. Tutaj nie ma niczego lepszego od glebogryzarki, a mieszkańcy Gorlic na pewno coś o tym wiedzą. Jej działanie można porównać do ogromnej dżdżownicy, której zadaniem jest spulchnianie gleby. Dzięki ostrym nożom, może wbić się na odpowiednią głębokość gleby i przekopać ją tak, aby została napowietrzona. Tym samym, zostaną otwarte wszystkie drogi, jakimi ma dopływać woda. Zanim jednak zdecydujesz się na wybór glebogryzarki, w pierwszej kolejności oceń wielkość terenu, na którym masz w zamiarach pracować. Jeśli powierzchnia okaże się duża, rozważ opcję zakupu glebogryzarki spalinowej. Ten rodzaj urządzeń, pozwala na pracę bardzo wydajną i długą, bez potrzeby korzystania z zasilania elektrycznego. Sprawdza się w takich branżach, jak rolnicza, czy wielkoobszarowe ogrodnictwo. Tutaj, z czystym sumieniem, możemy polecić Państwu Glebogryzarka SRC 775 RG, która to została zaopatrzona w 4-suwowy silnik spalinowy i dużą szerokość (75cm), jak i głębokość roboczą (26cm). Natomiast, glebogryzarki elektryczne, mogą działać na mniejszych terenach. Ich praca jest o wiele cichsza, a całe urządzenie jest mniejsze i lżejsze.

Wertykulatory – Gorlice

Spośród wertykulatorów można znaleźć takie, które będą stanowiły niezbędne narzędzie, podczas wszelkiego rodzaju prac ogrodniczych. Jak wiadomo, proces wertykulacji również jest szczególnie ważny dla trawników. To właśnie dzięki wertykulatorowi możemy przekopać trawnik, napowietrzyć go i pozbyć się przy tym obumarłej warstwy trawy. Wyróżnić można trzy rodzaje ów sprzętu:

  • – wertykulator ręczny
  • – wertykulator elektryczny
  • – wertykulator spalinowy

Jeśli posiadacie mały ogród i chcecie przy okazji chociaż trochę się wysilić, możecie bez zastanowienia sięgnąć po wertykulator  mechaniczny. Osobom, które należą do bardziej wygodnych poleca się wersję elektryczną. Jest bardzo proste w obsłudze, lekkie i ciche. Czego chcieć więcej? Po więcej informacji odsyłamy Was do naszej oferty na stronie. Gorlice zapraszają!