Article

Glebogryzarki i wertykulatory – Nowy Sącz

blankSpulchniona i napowietrzona ziemia to dzisiaj połowa sukcesu w ogrodzie, dlatego każdy ogrodnik powinien starać się o to, aby swoim roślinom zapewnić jak najlepsze podłoże, co przełoży się w późniejszym czasie na prawidłowy porost i bardziej obfity plon. Coś takiego najlepiej robić oczywiście przy pięknej pogodzie, ale… Wtedy wszystkie ręczne prace stają się prawdziwą katorgą, bo nie dość, że słońce i upał nam przeszkadza, to w dodatku tracimy bardzo dużo siły. W takich sytuacjach najlepszym wyjściem z sytuacji będzie zainwestowanie w glebogryzarkę, albo wertykulator. Mieszkańcy Nowego Sącza mogą bez problemu cieszyć się sprzętem wspaniałej jakości, na co dowodem jest nasza oferta, oraz ilość zadowolonych klientów. Oprócz tego, możesz znaleźć jeszcze inne akcesoria ogrodowe, które ułatwią Ci pracę w ogrodzie.

Glebogryzarka dla mieszkańców Nowego Sącza

Odpowiednia ziemia pod uprawę to podstawa. Nawet jeśli nie posiadacie farmy, tylko ozdobny ogród, także powinniście mieć ów aspekt na uwadze. Glebogryzarka to bardzo łatwe w obsłudze urządzenie, dzięki któremu dana wam będzie możliwość regularnego spulchniania ziemi. Taki proces sprawia, że gleba jest odpowiednio napowietrzona, a rośliny mają lepszy dostęp do wody i wszystkich składników mineralnych. Jeśli chcesz dobrać do swojego ogrodu odpowiednią glebogryzarkę, musisz wziąć pod uwagę wielkość terenu, jakim dysponujesz. W przypadku małych powierzchni dobrze jest sprawić sobie mniej wymagający sprzęt, bo jest on po prostu tańszy i w zupełności wystarczający. Urządzeniem, które doskonale radzi sobie na małych terenach jest glebogryzarka SRC 36 G. Działa ona na silniku spalinowym – 4 suwowym o mocy 1,8 kW. Zbiornik na paliwo może pomieścić do 0,8 L, co wystarczy w sam raz na kilkugodzinną pracę. Szerokość robocza takiej glebogryzarki to 36 cm, zaś głębokość na jaką można wbić ją w ziemię to 20 cm. Praca z tą maszyną jest bardzo wygodna, a miękki uchwyt pozwoli wam niknąć odcisków.
Ogromną zaletą tego modelu jest bardzo atrakcyjna cena, gdyż możecie pozwolić sobie na doskonałą jakość, a przez Wasz portfel nie przejdzie nawet małe tornado. Jeżeli jesteś mieszkańcem Nowego Sącza i chcesz, aby Twój ogródek miał idealną ziemię, nie powinieneś się dłużej zastanawiać nad zakupem.

Wertykulatory – pomóż swojej ziemi oddychać!

Proces wertykulacji jest bardzo ważny. Oczyszczanie i napowietrzanie, to czynności o które trawniki często się aż proszą. Do takiego czegoś potrzebne jest więc urządzenie z odpowiednią ilością noży. Niezastąpioną maszyną w tej kwestii okazuje się oczywiście wertykulator. Wyróżniamy trzy rodzaje ów sprzętu pod względem napędu:

– wertykulator ręczny – czyli mechaniczny
– wertykulator elektryczny
– wetykulator spalinowy

Najlepiej dobrać takie urządzenie, które będzie pasowało do waszego ogrodu. Na ogromne powierzchnie nie ma np. sensu brać urządzenia elektrycznego, gdyż będzie się to wiązało z ogromnym zużyciem prądu. Tutaj strzałem w dziesiątkę będzie na pewno wertykulator spalinowy. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zajrzyj do naszej oferty. Zapraszamy do Nowego Sącza!