Article

Glebogryzarki wertykulatory – Myślenice

blankWłaściciele przydomowych ogródków i większych obszarów, które służą pod uprawę i nie tylko, powinni wiedzieć, że prawidłowa gleba, to dzisiaj podstawa do tego, aby wszystko prawidłowo rosło. Niezależnie od tego, czy posiadacie sam trawnik, czy warzywny ogródek, należy zadbać o prawidłowy wzrost roślin. W glebie bowiem, kryje się najwięcej potrzebnych minerałów i to właśnie one powinny podbudowywać uprawy. Czasami jednak zdarza się tak, że ziemia jest jałowa. W takich momentach, najlepiej jest sięgnąć po pomoc w formie glebogryzarki i wertykulatora. Myślenice należą do jednego z miast, w którym wspomniany sprzęt jest łatwo dostępny. Więcej szczegółów spotkacie w dalszej części artykułu – zapraszamy!

Glebogryzarki – Myślenice

Co prawda, obecnie panuje zima i teraz mało kto wykonuje prace ogrodowe. Warto jednak mieć pojęcie o tym, co najważniejsze. Chłodna pora roku to czas na przemyślenia i być może szansa na odłożenie nieco gotówki, by w późniejszym czasie zaopatrzyć się we właściwy sprzęt. Glebogryzarka jest niezbędna, jeśli macie w posiadaniu zarówno większy, jak i mniejszy obszar pod uprawę. Jej zadaniem jest przekopanie gleby i spulchnianie. Dzięki temu zabiegowi, otwierane są wszystkie drogi do korzeni roślin. Lepszy dopływ wody i napowietrzenie oraz dostęp do wszystkich soli mineralnych w glebie – to właśnie mogą otrzymać wasze rośliny. Produktem, który chcielibyśmy polecić wszystkim ogrodnikom, jest glebogryzarka SRC 550 RB. Jest to bardzo profesjonalny sprzęt, który doskonale radzi sobie na działkach, czy innych miejscach pod uprawę. Działa na silniku spalinowym, 4-suwowym i prezentuje niezwykłą wydajność. Szerokość robocza tej glebogryzarki, to aż 50 cm a w ziemię, może wbić się na głębokość 20 cm. Doskonałe parametry sprzętowe, to bowiem najłatwiejsza droga do sukcesu.

Wertykulatory – Myślenice

Odpowiednia wertykulacja trawnika, jest dziś czymś bardzo ważnym, bo właśnie dzięki temu, można cieszyć się piękną zielenią. Na takie okazje, została przeznaczona specjalistyczna maszyna, którą mamy do zaoferowania w naszym sklepie. Przedstawiamy Wam wertykulator elektryczny Stiga SV 415 E. Działa na zasilaniu elektrycznym i silniku szczotkowym o mocy 1500 W. Maszyna ta, została zaopatrzona w 20 stalowych, ostrych noży i potrafi wbić się na głębokość od -13 mm do +4,5 mm. Wertykulatorowi nie brakuje również pojemnego kosza i centralnej regulacji głębokości. Cały sprzęt, waży jedynie 14,5 kg.

Myślenice – nie tylko glebogryzarka i wertykulator

W naszym sklepie, można bowiem znaleźć również inny sprzęt od tego wyżej wspomnianego. Posiadamy wszelkiego rodzaju kosiarki, dmuchawy, zamiatarki, robokosiarki czy też ręczny sprzęt ogrodowy. Jeśli nie masz wiedzy na ten temat, pomożemy dokonać Ci właściwego wyboru. Działamy na terenie całej Polski, przy czym także w Myślenicach. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!