Article

Kosiarki do wysokiej trawy, nożyce do żywopłotów – Bochnia

blankCzy istnieje w dzisiejszych czasach jakaś największa trudność, z którą zmagać muszą się ogrodnicy? Oczywiście, że tak! Jedną z nich, jest wysoka trawa i bujne żywopłoty, chyba żaden władca kosiarki, oraz nożyc, nie przepada za tego rodzaju wyzwaniem, a to dlatego, że nie każdy sprzęt może sobie z tym poradzić. Wysoka trawa nie prezentuje się dobrze, a zwłaszcza w miejscach publicznych, takich jak parki, czy miejskie ogrody. Na takich przestrzeniach zwykle trawa ścinana jest regularnie, lecz nie oznacza to, że zawsze. Systematyczność w takich sytuacjach, to podstawa, co jednak zrobić, gdy nastał jej brak? Odpowiedź na to pytanie, możecie znaleźć w dwóch sprzętach, a są to kosiarki do wysokiej trawy i nożyce do żywopłotów. Bochnia należy właśnie do tych miast, w których możesz wezwać do pomocy, najlepszej jakości urządzenia. Zaoszczędź czas i własne nerwy, zaryzykuj i sprawdź, do czego zdolne są nasze sprzęty koszące!

Kosiarki do wysokiej trawy – żadna zieleń się im nie oprze!

Jeśli lubisz ład i porządek w ogrodzie i nie chcesz, aby inni byli narażeni na przykre widoki wysoko rosnącej trawy, która to wręcz pochłania całe piękno parku, powinieneś wziąć sprawy w swoje ręce i po prostu zacząć raz jeszcze. Najlepszym sposobem, na rozlegające się chaszcze, są kosiarki do wysokiej trawy, dostępne w Bochni – to właśnie one zostały wyposażone w mocne silniki, dużą szerokość i wysokość koszenia. Na dzisiejszym rynku, dostępnych jest wiele różnych modeli. Ogromną popularnością cieszą się kosiarki TEKTON, a to dlatego że, mają wszystko, czego im trzeba i poradzą sobie z każdym, mocno zarośniętym terenem. Produktem, jaki chcemy polecić Wam dziś, jest TEKTON GCV 190 MULCHER. Kosiarka ta, została wyposażona w 4-suwowy silnik Honda o mocy 6,5 kM i pojemności 187 cm3. Ogromnym ułatwieniem jest też duża szerokość robocza, która sięga 55 cm. Dzięki temu, można skosić za jednym razem sporych rozmiarów pas zieleni, co przekłada się na niesamowitą oszczędność czasu. Nie należy zapomnieć też o zwróceniu uwagi na wysokość koszenia. Tutaj możemy regulować ją aż w 7-miu stopniach. (przedział od 2 do 10cm).  Cały sprzęt nie waży też dużo, bo tylko 42kg i nie ma żadnych trudności w jego prowadzeniu.

Tnij żwawo: nożyce do żywopłotów w Bochni!

Jednak… Nie na samych trawnikach wszystko się kończy. Parki i ogrody publiczne, bardzo często słyną z bujnych żywopłotów, o które również należy dbać. Co niektóre tworzone są na wzór labiryntu, co daje dodatkowego smaczku całej stylizacji, lecz… Aby wszystko prezentowało się dobrze, powinno być wypielęgnowane. Tutaj najlepszą opcją jest, sięgnięcie po nożyce do żywopłotów. Bochnia należy właśnie do tych miast, które udostępniają najlepszej jakości sprzęty, z jakich to korzystać mogą zarówno większe, jak i mniejsze firmy, a nawet… Osoby prywatne. Do wyboru macie Państwo nożyce elektryczne, lub spalinowe. Wszystko zależy od tego, jakie są Wasze potrzeby. Więcej informacji zostało zamieszczonych na naszej stronie, tak więc… Nie zostało nam nic innego, jak powiedzieć – zapraszamy!