Article

Kosiarki do wysokiej trawy nożyce do żywopłotów- Chrzanów

blankWysoka trawa dzisiaj dla wielu jest wyzwaniem. Często trzeba pozbyć się jej w krótkim czasie i nadać właściwy wygląd nie tylko publicznym trawnikom, ale także tym, które ozdabiają nasze domostwa. Nie zawsze jest czas na to, aby regularnie kosić i przycinać krzewy… Nie zawsze miasta ma odpowiednią ilość funduszy, aby zatrudnić robotników, którzy będą systematycznie dbali o zielone tereny, oraz inne ich fragmenty. Na szczęście jest na to rada i mogą przekonać się o tym mieszkańcy Chrzanowa. Kosiarki do wysokiej trawy i nożyce do żywopłotów… To właśnie o nich chcemy powiedzieć nieco więcej. W wielu przypadkach, takie urządzenia okazują się niezbędne i przede wszystkim bardzo pomocne w codziennych pracach. Z takiej technologii mogą skorzystać zarówno prywatni klienci, jak i pracownicy/właściciele większych, bądź mniejszych firm. Do wysokiej trawy potrzebny jest konkretny sprzęt, który sobie z nią poradzi i dodatkowo nie ulegnie zniszczeniu przy dłuższej pracy. Kolejne informacje znajdziecie Państwo w drugiej części artykułu.

Kosiarka do wysokiej trawy dla mieszkańców Chrzanowa

Bardzo dobrą inwestycją okazują się dziś kosiarki do wysokiej trawy, a to dlatego, że dzięki nim można nawet pokonać trawnik, który wyrósł na 10cm wysokości. Do takiego zadania, bezbłędnym wyborem okazuje się na pewno kosiarka bębnowa DAKR TEKTON GCV 190 MULCHER. Wzbogacona została bardzo wydajnym, czterosuwowym silnikiem HondaGCV 190, którego pojemność sięga aż do 187 cm3. Kosiarka ta może także działać na dużych obszarach, gdyż posiada ogromną szerokość roboczą, która wynosi 55cm. Nie straszne jej wysokie trawniki, a koszenie można regulować aż na 7 sposobów, co czyni z niej naprawdę niezawodną maszynę… A wręcz można by powiedzieć – pogromcę wysokiej trawy. GCV 190 Mulcher jest bardzo wydajnym sprzętem, bo może skosić trawnik 1485 m2 w przeciągu jednej godziny. Urządzenie to, sprawdza się doskonale podczas prac, jakie odbywają się na terenie publicznym, chociażby w Chrzanowie, czy w innym mieście Polski. Jeśli więc jesteś właścicielem dużej firmy i nie szkoda Ci zainwestować pieniędzy, w tak dobre urządzenie, powinieneś zastanowić się właśnie nad tym modelem.

Nożyce do żywopłotów – Chrzanów

Żywopłoty… Dzisiaj to wizytówka dla wielu domostw, które chcą wyróżniać się jakoś na tle miasta. Z tego tytułu, dobrym pomysłem, jest zaopatrzenie się w nożyce do żywopłotów. Chrzanów, to miasto, które nie różni się niczym pod względem technologicznym, od innych zakątków Polski. Produkt, przy którym powinniście chociaż na chwile się zatrzymać to Nożyce do żywopłotu Makita UH5261, które charakteryzują się ogromną wydajnością i doskonałymi parametrami technicznymi. Jest to urządzenie elektryczne, które może osiągnąć moc 400W i potrafi ściąć żywopłot, nawet o 52cm długości. Ogromną zaletą tych nożyc są niewielkie gabaryty i niesamowita lekkość, która nie przekracza 3kg, dlatego… Mogą korzystać z nich osoby nawet o słabej tężyźnie fizycznej. Łatwa i szybka obsługa gwarantowana – zapraszamy do Chrzanowa!