Article

kosiarki do wysokiej trawy nożyce do żywopłotów – Gorlice

kosiarka do wysokich trawProwadząc firmę ogrodniczą, która zajmuje się zielenią, chociażby na terenach publicznych, powinieneś wiedzieć, że trawa… Czasami potrafi stanowić nie lada wyzwanie. Mieszkańcy różnych miast coś o tym wiedzą, a pracownikom… Zapewne też nie jest to obce. Dlatego, na takie okazje dobrze jest się odpowiednio ubezpieczyć, a najlepszym rozwiązaniem, okazać się mogą kosiarki do wysokich traw, które to, potrafią poradzić sobie nawet z najbujniejszą zielenią. Warto również mieć na uwadze żywopłoty, o jakie również należy dbać i tutaj, pełne pole do popisu mają nożyce do żywopłotów. Nawet mieszkając w Gorlicach, będziesz mógł dobrać odpowiednio sprzęt.

Kosiarki do wysokiej trawy – Gorlice

Wyżej wspomnieliśmy już nieco, na temat kosiarek do wysokiej trawy. Gorlice, należą do jednego z miast, w których to możesz zaopatrzyć się w najwyższej jakości sprzęt. Takie kosiarki, mają za zadanie poradzić sobie z trawą, która przekracza kilka centymetrów. Zwykle koszenie jest regularne i nie trzeba do tego dopuszczać, lecz wiadomo, nie zawsze mamy taką możliwość. Kosiarki do wysokiej trawy są sprzętem, z którego korzystać mogą osoby nie mające czasu na systematykę. Charakteryzują się silnikiem o dużej mocy i dużej wysokości koszenia, w przedziale od 4 do 10 cm. Jednym z modeli, o którym warto wspomnieć jest DAKR – kosiarka mieląca TEKTON B&S. Jej szerokość robocza, to 55 cm, tak więc… Jest bardzo komfortowym rozwiązaniem.  Zbiornik na paliwo może pomieścić aż 60 l, a cały sprzęt waży jedynie 51kg i nie jest trudny w prowadzeniu. Bardzo wygodną opcją, może okazać się też wygodny – składany układ kierowniczy, dający maksimum komfortu.

Nożyce do żywopłotów – Gorlice

Piękne przystrzyżone żywopłoty w ostatnim czasie są bardzo modne. Nadają ode właściwej elegancji otoczeniu, oraz budynkom, jakie znajdują się w ich obrębie. Nie sztuką jest wyhodować taką ścianę zieleni. Największym wyzwaniem jest to, aby o nią odpowiednio zadbać. Na takie okazje nie ma nic lepszego, niż nożyce do żywopłotów. W Gorlicach nietrudno jest o tego rodzaju sprzęt. Możesz korzystać z niego zarówno na terenach prywatnych, jak i publicznych. Wszystko zależy od zapotrzebowania. Mniejsze tereny, nie wymagają ponad przeciętnego sprzętu, więc jeśli jesteś użytkownikiem, który chce zadbać o żywopłot na własną rękę, wystarczy że zakupisz elektryczny sprzęt. Jest on przede wszystkim cichy, więc nie będziesz musiał obawiać się o sąsiadujących mieszkańców. Nie ma również problemu z użytkowaniem. Sprzęt sam w sobie jest lekki, dlatego niemal każdy będzie mógł sobie z nim poradzić. Takie nożyce, można wykorzystać również do przycinania drobnych gałęzi drzew, czy też krzewów. Z kolei… O nożycach spalinowych możemy powiedzieć, że… Są bardzo wydajne, mogą pracować na dużych obszarach, przez wiele godzin i nie będziesz potrzebował do nich źródła zasilania.

Kosiarki, nożyce i nie tylko!

Nasz sklep, oprócz kosiarek i nożyc do żywopłotów, ma jeszcze wiele innych sprzętów godnych uwagi, które z pewnością będą pasowały do Twojego ogrodu. Wystarczy tylko że… Zapoznasz się z naszą ofertą. Zapraszamy do Gorlic!