Article

Kosiarki do wysokiej trawy, nożyce do żywopłotów – Kęty

blankKoszenie trawnika, to czasami nie lada wyzwanie a zwłaszcza, jeśli ma się do czynienia z wysoką trawą. Teraz co prawda, nastaje chłodna pora i sezon koszenia się skończył, ale mimo wszystko, dobrze jest mieć pojęcie o tym, co zostanie wznowione po zimie. Tutaj, warto jest skupić się na kosiarkach do wysokiej trawy. Dobrej jakości sprzęt, o właściwych parametrach, z pewnością poradzi sobie bez większego problemu z takim wyzwaniem. Nie na trawnikach jednak dbanie o zieleń się kończy. A do czego zmierzamy? Na wielu posesjach, z pewnością, pięknie prezentują się żywopłoty. Trzeba mieć jednak na uwadze to, że i o nie należy odpowiednio zadbać. Nie ulega więc wątpliwości, że taki sprzęt, jak nożyce do żywopłotów jest w tej kwestii niezbędny. Kęty należą do tego rodzaju miast, w którym możesz zdobyć sprzęt wspaniałej jakości.

Kosiarki do wysokiej trawy – Kęty

Wyżej wspomnieliśmy o kosiarkach do wysokich traw. Ten rodzaj urządzenia jest niezwykle ważny, bo pomaga skosić trawę, która wyrosła za długa. W naszym sklepie, jest dostępnych wiele rozmaitych kosiarek, które można regulować na odpowiednią wysokość. Nie brakuje im też dobrych parametrów. Sprzętem, do którego sami mamy pewność jest DAKR Kosiarka bębnowa TEKTON GCV 190. Działa na 4-suwowym silniku Honda i charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością. Kosiarki tej można używać na każdej powierzchni. Radzi sobie bez problemu, nawet w takich miejscach, gdzie koszenie odbywa się tylko dwa razy do roku. Model ten wykorzystuje również specjalnie przystawki, które mogą być wykorzystywane do mulczowania.

Nożyce do żywopłotów – Kęty

Szukając najlepszych rozwiązań, do rozrastających się żywopłotów, wystarczy zaopatrzyć się jedynie w mocny sprzęt. Jeśli jesteś właścicielem takiego elementu przy własnym domu, powinieneś wiedzieć, iż wiąże się to z tym, że należy o to dbać, aby nie odstraszało przechodniów. Najlepszą metodą na coś takiego, z pewnością okazać się mogą nożyce do żywopłotów. Kęty należą do jednego z miast, w których taki sprzęt jest łatwo dostępny. Bardzo wygodną opcją są w tym przypadku nożyce elektryczne. Sprzęt ten jest przede wszystkim lekki i nie wydziela spalin oraz pracuje dość cicho – sprawdza się na małych powierzchniach. Co niektórzy, decydują się jednak na używanie nożyc spalinowych. Korzysta się z nich na dużo większych obszarach, w parkach, ogrodach publicznych, gdzie jest problem z dostępnością do elektryczności. Tutaj, bez wahania możemy polecić Nożyce spalinowe Echo HC-1501. Charakteryzują się doskonałymi parametrami i łatwą obsługą. Działają na dwusuwowym silniku, a pojemność zbiornika paliwa wynosi aż 300l. Dzięki długiemu ostrzu tnącemu, można ciąć na różnej wysokości. Nożyce spalinowe, pozwalają także na o wiele szybsza pracę. Należy jednak wystrzegać się korzystania z nich w pobliżu sąsiadów, z tego powodu, iż ich praca jest po prostu głośna.

Więcej akcesoriów i różnego sprzętu znajdziecie Państwo w innych zakładkach na naszej stronie. Postaw na trwałość i wysoką jakość. Zapraszamy do Kęt!