Article

Kosiarki do wysokiej trawy, nożyce do żywopłotów – Myślenice

blankLato zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie? Sezon na koszenie! Już niebawem, wielu z Was będzie wyciągać swój ulubiony sprzęt z garażu. A co jeśli przestał działać, bądź nie spełnia już Waszych oczekiwań? W takiej sytuacji, warto zaopatrzyć się w wysokojakościowe urządzenia, które nigdy Wam się nie znudzą. Myślenice są jednym z miast, w którym bez najmniejszego problemu dostaniecie kosiarkę do wysokich traw, czy też nożyce do żywopłotów (tak, zielone ogrodzenia są równie ważne, co trawnik). Aby jednak dowiedzieć się więcej, zachęcamy do zapoznania się z dalszą częścią artykułu.

Kosiarki do wysokiej trawy – Myślenice

O własny trawnik, na pewno większość z Was dba regularnie, starając się przy tym, aby zawsze prezentował się jak najlepiej. Istnieją jednak miejsca, w których niespecjalnie zwraca się uwagę na coś takiego. Chodzi tu chociażby jakieś sady, czy o trawę pomiędzy drzewami, na polach. Dziko rosnąca zieleń występuje także na łąkach i w sytuacji, w której wskazany teren, jest wyznaczony np. pod zabudowę, trzeba pozbyć się jej nadmiaru w trybie natychmiastowym. Do takich działań najlepiej sprawdzają się kosiarki do wysokich traw. W naszym sklepie znajdziecie Państwo wiele modeli, które będą w stanie okiełznać nawet kilkuletnią trawę. Bardzo znaną i lubianą firmą jest Tekton. Producent ten udostępnia wysokojakościowe sprzęty, które cieszą się pozytywną opinią wśród wielu klientów. Taka kosiarka, wyposażona jest zwykle  w bardzo dobre parametry i mocny silnik spalinowy.

Nożyce do żywopłotów – Myślenice

Żywopłot, bardzo często jest ozdobą domów jednorodzinnych/willi czy nawet budynków, które przeznaczone są pod publikę. Dobrze zadbana ściana zieleni, niemal zawsze wywołuje zachwyt. A jeśli jest dodatkowo przyozdobiona jest np. kwiatami, potrafi naprawdę ucieszyć niejedno oko. Oczywiście, aby wszystko to prezentowało się tak pięknie, trzeba mieć świadomość, że nic nie robi się samo. Regularne przycinanie żywopłotu, jest tutaj koniecznością. Do tej czynności, wręcz idealnie sprawdzają się nożyce do żywopłotów. W zależności od powierzchni, na której chcemy pracować, można zaopatrzyć się zarówno w modele elektryczne, jak i spalinowe. Nożyce zasilane elektroniką, sprawdzają się na mniejszych terenach. Ich główną zaletą jest to, iż są bardzo lekkie. Urządzenia działające na silniku spalinowym, wykorzystywane są na większych obszarach. Dzięki temu, że nie są ograniczane przez żadne kable, można się z nimi swobodnie poruszać po całym terenie. Nożyc dostępnych w naszym sklepie jest wiele. Charakteryzują się doskonałymi parametrami. Dysponujemy znanymi markami, takimi jak chociażby Makita, Shindawia, czy Echo. Wspomniani producenci, znani są na całym świecie i cieszą się ogromnym zadowoleniem wśród klientów. Więcej przydatnych informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie. Zapraszamy do Myślenic!