Article

Kosiarki do wysokiej trawy, nożyce do żywopłotów – Nowy Sącz

blankDżungla dla wielu jest na pewno przepięknym miejscem o bogatej roślinności i cudnie wyglądającym, egzotycznym środowisku. Pamiętaj jednak, że coś takiego dobrze wygląda w innych częściach świata, a nie w polskim ogrodzie, bo chyba nikt, nie chciałby mieć trawy równej  wysokości drzewa… Zwykle do takiego czegoś dochodzi, gdy zaniedbujemy nasze tereny zieleni, co wiąże się albo z lenistwem, albo brakiem czasu. Zazwyczaj, gdy trawa rozrasta się za bardzo, odchodzą chęci na cokolwiek i obawa przed tym, że ogrodowy sprzęt sobie z nią nie poradzi. To samo dotyczy zaniedbanego żywopłotu… Na szczęście, dzisiaj na ów problem istnieje rozwiązanie, które nosi nazwę: kosiarka do wysokiej trawy, oraz nożyce do żywopłotu. Dowiedz się o nich więcej i poznaj ich możliwości!

Kosiarka do wysokiej trawy w Twoim mieście – Nowy Sącz

Jeśli widzisz, że dzieje się źle, a po Twoim ogrodzie nie da się nawet swobodnie przejść, to wiedz, że jest to najwyższy czas, aby coś z tym zrobić. Najlepszym wyposażeniem, jakie może się w tej kwestii okazać, jest na pewno kosiarka do wysokich traw. Mają one znacznie większą moc, niż prezentują standardowe kosiarki, dzięki czemu nie mają problemu ze ścięciem nawet kilkuletniego porostu. Kosiarki bębnowe zwykle posiadają dwustronną konstrukcję bębna i zbrojone krawędzie, tak więc… Każde uderzenie przeszkody jest absorbowane. Całą budowę kosiarki tworzy bardzo solidna konstrukcja, co tym samym czyni ją odporną na wszelkie uszkodzenia. Sterowanie takim urządzeniem jest też bardzo łatwe i dodatkowo można zaznaczyć, że nie nie trzeba wkładać ogromu siły, by z niego korzystać, dzięki czemu, nie ma problemu z jego przenoszeniem.

Nożyce do żywopłotów – nowy styl dla ogrodu

Przyciąłeś już trawnik, ale został Ci jeszcze żywopłot? Zadbaj także o niego, by mógł razem z Twoją trawą tworzyć idealny duet. Nie wiesz od czego zacząć? Podpowiemy Ci! Najlepsze do takich zabiegów są oczywiście elektryczne, bądź spalinowe nożyce do żywopłotu. W pierwszej kolejności powinieneś jednak zastanowić się nad terenem, którym dysponujesz. Przy niewielkiej roślinności nie musisz dużo robić, więc w zupełności wystarczy Ci elektryczny sprzęt. Jest bardzo wygodny w użyciu, lekki, nie wydziela spalin, a przede wszystkim nie odczujesz zmęczenia hałasem, bo jego praca jest bardzo cicha. Jeśli jednak Twoje zamiary są nieco ambitniejsze i potrzebujesz maszyny, z którą będziesz mógł współpracować przez wiele godzin, bez wahania powinieneś zerknąć na nożyce spalinowe. Mają one o wiele większą moc i znacznie skracają czas pracy. Nie musisz tutaj przejmować się długością przewodu, bo sprzęt działa spalinowo i najlepiej sprawdza się na terenach, które są oddalone od sąsiedztw. Nie będą miały też problemu z pokonaniem bujnej zieleni. Z tego tytułu pragniemy polecić nożyce do żywopłotów Maruyama HT230DS-R. Charakteryzują się profesjonalnym wykonaniem, trwałym silnikiem i wygodnym 5- pozycyjnym uchwytem, który daje ogrom swobody podczas różnych manewrów. Całe nożyce nie są ciężkie, więc używanie ich wiąże się z czystą przyjemnością. Po więcej szczegółów związanych z ofertą zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Zapraszamy do Nowego Sącza!