Article

Kosiarki do wysokiej trawy, nożyce do żywopłotów – Nowy Targ

blankWysoka trawa i zarośla od zawsze były nie lada wyzwaniem dla osób, które lubią dbać o swoje tereny zieleni. Wypielęgnowany trawnik ma ogromne znaczenie, bo wtedy widać, kto dba o swój ogród. Do takich zadań potrzebne są jednak dobre sprzęty, prezentujące wysoką jakość. My jako firma… Z czystym sercem możemy polecić kosiarki do wysokiej trawy. Nowy Targ to jedno z miast, w którym będą mogli Państwo nabyć wspaniałe i niezawodne urządzenia, przystosowane do wielogodzinnych prac. Warto jest pamiętać też o tym, że nie na samej trawie ogrodowy świat się kończy. Chcemy oczywiście wspomnieć o nożycach do żywopłotów. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy przeczytać dalszą część tego artykułu. Jesteście na to gotowi?

Kosiarki do żywopłotów w Nowym Targu

Trawa to roślinność, która rozrasta się cały czas, dlatego aby zachować jej odpowiedni wygląd, powinno się regularnie ją przycinać, lub kosić. Najlepszym „lekarstwem” na to, są kosiarki do wysokiej trawy. Modele, które polecane są przez nasz sklep, doskonale radzą sobie nawet z 10 centymetrowym trawnikiem. Można zaopatrzyć się zarówno w modele elektryczne, jak i spalinowe. Jeśli jednak chcecie poradzić sobie z wyższym trawnikiem i dużym obszarem, powinniście bez zastanowienia zainwestować w kosiarkę spalinową. Polecanym przez nas produktem jest DAKR – kosiarka bębnowa TEKTON GCV 190 MULCHER. Działa na silniku czterosuwowym Honda GCV 190. Największe jej zalety to: duża szerokość robocza (55 cm) i wysokość koszenia, która mieści się w przedziale od 2 do 10 cm. Możliwa jest też regulacja wysokości koszenia, która ma aż 7 stopni. Waga całego sprzętu też nie jest duża, bo nie przekracza 42 kg.

Nożyce do żywopłotów – Nowy Targ

Żywopłot, to kolejny rodzaj zieleni, którego nie powinno się lekceważyć. Co niektórym podoba się bujna roślinność, lecz nie zawsze wygląda to dobrze. Na takie problemy nie ma nic lepszego, niż nożyce do żywopłotów. Mieszkańcy Nowego Targu mają możliwość, na to, by zaopatrzyć się w taki sprzęt. Modele elektryczne wykorzystywane są zwykle do użytku na własne, minimalne potrzeby, aby czasami coś przyciąć, czy ściąć niewielkie gałęzie z drzew. Z kolei, jeśli macie zamiar zaopatrzyć się w spalinowe nożyce, na pewno wasze ambicje są nieco większe. Używa się ich w dużych firmach budowlanych, czy też do większych obszarów, które kładą duży nacisk na wygląd zewnętrzny okolicy. Tutaj również chcemy polecić państwu solidny model – Nożyce spalinowe Shindaiwa DH232ST .
Wyposażone zostały w ostre, dwustronne ostrza tnące, które na wierzchu przykrywa warstwa chromu. Mają też bardzo wygodny uchwyt , co daje duży komfort podczas pracy. Zbiornik paliwa może pomieścić w sobie 370 ml, a rzeczywista długość cięcia to 484 mm. Tak więc… Jeśli chcesz sięgnąć po sprawdzony model, możesz bez wahania chwycić za Shindaiwa DH232ST. Japońskie sprzęty słyną z solidności i długiej żywotności, więc taki wybór jest pewny i będzie służył Ci przez wiele lat. Po więcej zapraszamy do szczegółów naszej oferty. Czekamy na Ciebie w Nowym Targu!