Article

Kosiarki do wysokiej trawy, nożyce do żywopłotów – Olkusz

blankTrawa, to rodzaj zieleni, która rośnie cały czas, dlatego… Osoby posiadające trawniki, bądź miasta dbające o piękno okolicy, w której są żywopłoty, powinny postarać się o to, aby wszystko było zawsze zadbane. W tym celu, dobrze jest zaopatrzyć się w odpowiednie urządzenia/maszyny, jakie pomogą osiągnąć nam perfekcję. Dlatego, chcemy co nieco opowiedzieć o kosiarkach do wysokich traw. Olkusz, jest jednym z miast, w którym mieszkańcy mogą zaopatrzyć się w takie właśnie, wysokiej jakości urządzenia, ułatwiające codzienną pracę przy trawniku. Wiadomo, że nie zawsze znajdujemy czas na to, aby ścinać trawę systematycznie, dlatego należy wziąć w ręce sprzęt, który poradzi sobie nawet z bujną roślinnością. Więcej w tym temacie wyczytasz z dalszej części artykułu. Jesteś gotowy?

Kosiarki do wysokiej trawy w Olkuszu

Każdy dzisiaj powinien zdawać sobie sprawę z tego, że nic nie zrobi się samo. Dlatego… Jeśli na co dzień lubisz zajmować się własnym ogrodem, czy też żywopłotem, nie szczędź miejsca w garażu na coś, co być może odmieni Twoją codzienność raz, na zawsze. Kosiarka do wysokiej trawy sprawdzi się idealnie, jeśli nie masz czasu co chwilę zajmować się własnym trawnikiem. Nad takim wyborem powinni się zastanowić mieszkańcy takich miast, jak Olkusz, którzy posiadają duże powierzchnie ogrodowe. Produktem, który chcemy polecić Wam dziś, jest DAKR – kosiarka mieląca TEKTON B&S, a dlaczego? Dysponuje ona bowiem bardzo pojemnym silnikiem, bo aż 190 cm 3 o mocy 5.5 KM/4.0 kW. Kosiarka ta posiada nóż mieląco-rozdrabniający i dwie prędkości jazdy – 2.3  i 3.0 km/h. Nie należy też zapomnieć o jej ogromnych możliwościach, które pozwalają jej na skoszenie trawy, wysokiej od 4 do 10 cm.  TEKTON B&S ma też dość dużą szerokość koszenia – 55 cm. Użytkownik będzie więc w stanie pracować na dużym obszarze, który zostanie doprowadzony do porządku w krótkim czasie. Waga całego osprzętu to 51 kg, tak więc nie powinno stanowić to większego problemu. Bardzo wygodną opcją w tej kosiarce jest składany układ kierowniczy i 400 mm pompowane koła.

Nożyce do żywopłotów – Olkusz

Czasami warto odstąpić od tradycyjnych rozwiązań, aby móc zastąpić je czymś o wiele lepszym i cieszyć się ogromnymi korzyściami, jakie płyną ze wszystkich, dostępnych na rynku nowości. Jeśli jesteś wprawnym ogrodnikiem i oprócz dbania o trawnik, zwracasz również uwagę na żywopłoty, powinieneś zerknąć w kierunku nożyc do żywopłotów. W Olkuszu, mieszkańcy mają dostęp, zarówno do elektrycznych, jak i spalinowych nożyc. Wszystko zależne jest od waszego, codziennego trybu pracy, a przede wszystkim od tego, jaki jest żywopłot, którym dysponujecie. Jeśli wasz dom jest położony daleko od sąsiadów, a piękno rosnące przed waszym domem wygląda niczym dżungla, to znaczy, że będziecie potrzebowali bardziej wymagającego sprzętu, czyli nożyc spalinowych. Model Shindaiwa DH221 może okazać się w tej kwestii bardzo trafnym wyborem. Prezentuje się zgrabnie i jest lekki, tak więc  śmiało będą mogły z niego korzystać osoby o delikatniejszej budowie ciała. Jeżeli jednak wasze domostwo znajduje się bliżej miasta, wśród licznego sąsiedztwa, warto sięgnąć po urządzenie elektryczne. Szczególnie polecamy SGS 60 Li. Wygodne, łatwe w obsłudze, lekkie, nie wydzielają spalin i oczywiście ciche. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej ofercie – zapraszamy!