Article

Kosiarki do wysokiej trawy, nożyce do żywopłotów – Skawnia

blankCzy obecne czasy są dla ogrodników wyzwaniem? Niestety tak… A jest tu oczywiście mowa o wysokiej trawie, która nie zna litości. To samo tyczy się także żywopłotów. Co prawda, dla niektórych ogrodników, taka forma spędzania czasu jest przyjemna, ale zwykle, dzieje się tak, kiedy dostępny jest wysokiej jakości sprzęt. To właśnie dzięki kosiarkom do wysokich traw i nożycom do żywopłotów, można osiągnąć upragniony cel. Skawnia należy do tych miast, w których będziesz mógł z dumą korzystać z podobnego sprzętu. Pożegnaj raz na zawsze bujne zarośla! Pokonaj trawę, która pozwala sobie na zbyt wiele! Pokochaj na nowo pracę w ogrodzie! Wszystko jest możliwe, a potrzebne do tego są jedynie Twoje chęci.

Kosiarki do wysokiej trawy – żadna zieleń się im nie oprze!

Dobrze wyglądający trawnik jest obecnie w modzie. Powinieneś więc o niego zadbać dla siebie samego, a jeśli ie… To chociaż dla otoczenia. Zwraca się na to uwagę szczególnie w miastach, w jakich występują miejsca publiczne. Estetyka jest bardzo ważna, gdyż podnoszone są dzięki niej standardy. Parki i hotelowe ogrody mają duży wpływ na całą aranżację danego miejsca. Im ładniej coś się prezentuje, tym więcej będzie odwiedzających. A im więcej odwiedzających, tym lepiej oceniane jest miasto. Jeśli więc jesteś osobą, bądź firmą, która preferuje harmonię i ład, powinieneś bez wątpienia, zainwestować w kosiarkę do wysokiej trawy. W Skawni, takie sprzęty, na pewno wyjdą na plus. Duża szerokość robocza – 55cm, mocny i trwały silnik, to główne cechy kosiarki TEKTON GCV 190 MULCHER. Działa na 4-suwowym silniku Honda o mocy 6,5 kM. Jego pojemność to 187 cm3. Koszenie trawnika, przy użyciu takiego sprzętu będzie szybkie i łatwe. Zaoszczędzisz w ten sposób czas, który będziesz mógł przeznaczyć na coś innego. Możliwa jest również regulacja wysokości koszenia. Wspomniany model ma aż 7 stopni do wyboru (przedział od 2 do 10cm). Cała konstrukcja ma ergonomiczne kształty, co sprawia, że jest bardzo wygodna w obsłudze. Nie przekracza też 42 kg, więc cieszy się dużym powodzeniem, nawet wśród słabszych fizycznie osób. Kosiarka do wysokiej trawy może okazać się tym, czego szukasz!

Tnij żwawo: nożyce do żywopłotów w Bochni!

Ale, ale… Jeśli myślisz, że na koszeniu trawnika wszystko się kończy, jesteś w błędzie. Nie zapominaj o żywopłocie! Taki design również jest na topie. Jednak… Aby móc sobie na niego pozwolić, trzeba mieć chęci, by o to dbać. Nasz sklep ma do zaoferowania, najwyższej jakości, nożyce do żywopłotów. Dostępne są zarówno w wersji spalinowej, jak i elektrycznej. Nie podejmuj jednak pochopnej decyzji. Damy Ci więc… małą podpowiedź.

  • Mały ogród z żywopłotem – nie ma dużych wymagań, więc tutaj trafnym wyborem okażą się oczywiście nożyce elektryczne.
  • Duży ogród z żywopłotem – to nieco większe wyzwanie. Musisz poruszać się na większym terenie, więc potrzebna jest większa moc, którą zagwarantuje Ci model spalinowy.

Więcej przydatnych informacji, znajdziesz w szczegółach naszej oferty. Po nowe nożyce do żywopłotów zapraszamy do Skawni!