Article

Kosiarki do wysokiej trawy, nożyce do żywopłotów – Sosnowiec

blankWysokie zarośla, wysoka trawa… Skąd to się wzięło? przecież nie tak dawno temu kosiłem…
Takie słowa na pewno słyszy, albo mówi wielu z was. Otóż moi drodzy, powinniście zdawać sobie sprawę z tego, że trawa rośnie cały czas, więc nie dziwcie się, że takie sytuacje, jak powyższa często ma miejsce. O trawnik trzeba dbać systematycznie. Wiadomo jednak, że nie każdy ma na to czas, co przekłada się w późniejszym efekcie, na wysoki porost. Musicie wiedzieć, że nie każdy sprzęt poradzi sobie z tak wysoką przeszkodą, dlatego… W takiej sytuacji należy wyposażyć się w kosiarkę do wysokiej trawy. Nasz sklep daje taką możliwość i możecie u nas znaleźć różnego rodzaju, wytrzymałe modele, które z pewnością poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Jeśli myślisz, że to jakiś żart… Najlepiej będzie, jeśli przekonasz się sam.

Kosiarki do wysokich traw Sosnowcu – można? Można!

Sosnowiec, jak wiele innych miast w Polsce, ma przepiękne tereny zieleni, bądź prywatne ogrody. Nie wszędzie jednak jest możliwość, aby ścinać trawę systematycznie. Trzeba wówczas pokusić się o coś, co da wam pewny pokos i nie ulegnie przy tym zniszczeniu. Firmą godną polecenia jest DAKR, która to zajmuje się produkcją wszelkiego rodzaju mikrociągników jednoosiowych, czy też kosiarek bębnowych. Dzięki takim urządzeniom możecie pozwolić sobie na pełen profesjonalizm, obok którego żaden ogrodnik nie przejdzie obojętnie. Jednym z modeli, o jakim chcemy powiedzieć, jest kosiarka bębnowa Tekton Enduro z operatorem pieszym. Jej trwała konstrukcja pozwala na wielogodzinną pracę, która sprawdza się, zarówno na szerokich terenach, jak i poboczach dróg. Solidne wykonanie stawia ją w bardzo pozytywnym świetle, gdyż cena nie spustoszy waszego portfela, a co najważniejsze, będziecie mogli cieszyć się nią przez długie lata. Kosiarka ta działa na silniku Briggs & Stratton, albo Honda. Dla tego sprzętu wysokość trawy nie ma znaczenia. Poradzi sobie z każdą, nawet z taką, która nie była dotykana przez dwa lata. Tak więc ponawiamy pytanie… Można? Oczywiście, że tak!

Chwyć nożyce do żywopłotów i stań się artystą!

Często, jednym z piękniejszych elementów, ozdabiających domy, okazują się żywopłoty. Aby jednak wyglądały one, jak na filmach, należy o nie dbać, bo przecież… Nic nie zrobi się samo, prawda?  Sporym ułatwieniem, są jednak dziś elektryczne, bądź spalinowe nożyce do żywopłotów, które w ostatnim czasie stały się bardzo modne w Sosnowcu. Ułatwiają znacznie pracę i potrafią zaoszczędzić mnóstwo czasu, a zwłaszcza, jeśli do przycięcia ma się więcej, niż jeden żywopłot. Taka maszyna z pewnością wyjdzie wam na plus. Pieniądze, które przeznaczycie na zakup, w przyszłości zwrócą się użytkownikowi. Nie będziesz bowiem musiał wynajmować specjalnej ekipy, bądź sąsiada do takich prac. Elektryczny sprzęt sprawdza się w przypadku, w którym nie ma wiele roślinności do ścięcia. Nie wydziela on spalin, co działa oczywiście na plus, jak i to, że jest bardzo cichy. Spalinowe nożyce z kolei, wykorzystuje się na większym obszarze, a to dlatego, że dzięki mocnemu silnikow są o wiele bardziej wydajne. Nie zwlekaj, para eleganckich nożyc, w Sosnowcu na Ciebie czeka!