Article

Kosiarki do wysokiej trawy, nożyce do żywopłotów – Trzebinia

blankJesień jeszcze nie do końca chce zagościć w naszych ogrodach, bo zamiast spadających liści, wszędzie świeci słońce i choć jest chłodno, pogoda bywa piękna. Nie zmienia to jednak faktu, iż to już ostatni gwizdek na koszenie trawy i ścinanie żywopłotu. Pamiętajcie jednak, że najlepiej robić to, kiedy roślinność jest sucha. Mokra trawa przy koszeniu to zły pomysł, z tego względu, iż kosiarka zamiast przycinać źdźbło, wyrywa je. Pamiętajcie też, że nie każda kosiarka poradzi sobie z określoną długością. Jeśli trawa wyrasta na więcej niż 5 cm, powinieneś zakupić kosiarkę do wysokich traw. Mieszkańcy Trzebini, mogą bez problemu sięgnąć po taki sprzęt, to samo dotyczy nożyc do żywopłotów. W zależności od tego, na co jest zapotrzebowanie, warto dopasować sprzęt pod własne wymagania.

Kosiarki do wysokiej trawy – Trzebinia

Jak wspomnieliśmy wyżej, do większej trawy potrzebny jest nieco inny sprzęt, który wykroczy poza standardy i pozwoli Ci osiągnąć upragnione efekty. Kosiarka do wysokiej trawy jest jak najbardziej przydatna w miejscach, w których nie ma się do czynienia z regularnością. Przykładnym sprzętem w tej dziedzinie, jest np. DAKR – Kosiarka bębnowa TEKTON GCV 160 MULCHER. Radzi sobie doskonale z trawą, która sięga nawet do 10 cm. Jest to bardzo wytrzymały model, który sprawdza się w naprawdę różnych warunkach. Największą zaletą tego modelu, jest jego duża szerokość robocza, oraz regulacja, która ma aż 7 stopni. Cała kosiarka nie jest też bardzo ciężka. 42 kg w sam raz nadaje się do prowadzenia po nieskoszonej trawie. Jeśli więc zdecydujesz się na firmę DAKR, to wiedz, że nie mogłeś trafić lepiej. Urządzenia tej marki są stworzone do wykonywania profesjonalnych prac. Mieszkając w Trzebini, możesz na coś takiego, pozwolić sobie w każdej chwili!

Nożyce do żywopłotów – Trzebinia

Tak, jak w przypadku trawnika, można zwrócić także uwagę na inny rodzaj zieleni, a zalicza się do niej żywopłot, który to również wymaga odpowiedniego zainteresowania. Dlatego, my jako firma zajmująca się w dużej mierze sprzętem ogrodowym w Trzebini, chcemy polecić Wam odpowiednie urządzenie. Nożyce do żywopłotów, w wielu różnych sytuacjach mogą okazać się bezbłędne. Zielone ogrodzenie, bardzo często jest wizytówką domu, bądź hotelu, dlatego ogrodnicy dokonują wszelkich starań, aby wszystko prezentowało się z klasą. Jednak… Aby osiągnąć ideał trzeba wybrać najlepszy z możliwych sprzętów. Grunt, to wiedzieć, na co konkretnie jest zapotrzebowanie.
Wo wyboru macie Państwo sprzęt elektryczny, bądź spalinowy. Każdy z nich ma zarówno swoje wady, jak i zalety. Najważniejsze jednak jest to, aby  znaleźć złoty środek. Jeśli więc, w Twoim ogrodzie jest dużo miejsca na elektronikę, powinieneś bez zastanowienia sięgnąć po nożyce elektryczne. W innym przypadku, czyli tam, gdzie obszar roboczy jest o wiele większy, taki wybór może być problemowy, dlatego… W takich sytuacjach sprawdzają się jedynie modele spalinowe.

Bardziej szczegółowe informacje, każdy może dostać na własną rękę. Po najwyższej jakości kosiarki i nożyce Trzebina zaprasza!