Article

Kosiarki do wysokiej trawy, nożyce do żywopłotów – Wadowice

blankMokra trawa co prawda nie nadaje się do koszenia, ale sprzęt do koszenia, zawsze warto jest mieć w swoim garażu. Nigdy bowiem nie wiadomo, kiedy nadarzy się ponowna okazja na jego użycie. Jednym z często spotykanych problemów, jest wysoka trawa, która dosięga czasami ogromnych rozmiarów. Dzieje się tak zwłaszcza po jesieni, gdyż wtedy nie ma możliwości, by ją ściąć, a zima… Biały puch przykrywa wszystko dookoła, co ubrane jest dodatkowo w mróz. Wtedy nie mamy możliwości, aby w pełni zająć się własnym ogrodem i trzeba poczekać, aż wszystko odżyje, na nowo. To samo dotyczy żywopłotów, które zdążą przybrać odpowiednie rozmiary po chłodnych i mokrych porach roku. Wówczas, niezbędne mogą okazać się kosiarki do wysokiej trawy oraz nożyce do żywopłotu. Wadowice należą do tego rodzaju miast, w których możesz zaopatrzyć się najlepiej, jak to tylko możliwe.

Kosiarki do wysokiej trawy – Wadowice

Zanim jednak nadejdzie czas na ponowne prace ogrodowe w tym zakresie i powrót do sezonu koszenia, będziemy musieli poczekać. Warto jednak już wcześniej pomyśleć o dobrym sprzęcie. Kosiarka do wysokiej trawy może być czymś niezastąpionym. Nie każde urządzenie, będzie w stanie poradzić sobie z długim źdźbłem, dlatego należy szukać rozwiązań tam, gdzie są łatwo dostępne. Produktem, na który chcemy zwrócić Waszą uwagę, jest urządzenie do ścinania trawy, które pochodzi z naszego sklepu –  DAKR TEKTON GCV 190 MULCHER, a dlaczego? Działa na 4-suwowym silniku Honda, którego pojemność to 187cm3. Gwarantowana jest także szybka praca dzięki dużej szerokości roboczej – 55cm. Jedną najbardziej przydatnych możliwości jest to, iż kosiarka może poradzić sobie z trawą, która rośnie nawet do 10 cm. Model ten wyposażony został w operator pieszy. Jest trwały, o mocnej konstrukcji. Radzi sobie doskonale z zielenią na bocznych drogach i w innych, trudno dostępnych miejscach.

Nożyce do żywopłotów – Wadowice

Z żywopłotami jest bardzo podobnie jeśli chodzi o sezon ścinania zarośli. Mało kto, robi to w chłodną porę roku, bo jest to po prostu niekomfortowe. Nie zmienia to jednak faktu, że jeśli zaopatrzymy się w mocny i solidny sprzęt, wszystko pójdzie sprawnie i bez większych problemów. Razem z nożycami do żywopłotów, można stworzyć niezastąpiony duet, jeśli chodzi o utrzymywanie zieleni w ładzie i harmonii w Wadowicach. Nasz sklep oferuje naprawdę solidne modele – zarówno elektryczne, jak i spalinowe. Posiadają one bogate parametry i sprawiają, że praca w ogrodzie staje się czystą przyjemnością. Z tej okazji, możemy polecić Wam dwa modele: Shindaiwa DH232ST (spalinowe) oraz Makita UH5261 (elektryczne). Oba sprzęty posiadają ogromne możliwości, są solidne i pochodzą od bardzo dobrych marek, które cieszą się ogromnym szacunkiem na dzisiejszym rynku. Dzięki nim zaoszczędzić masę czasu i nie będziesz skazany na ciężki wysiłek fizyczny, podczas pracy w swoim ogrodzie.

Poza dostępnym wachlarzem nożyc, czy też kosiarek, można znaleźć u nas wyposażenie innego rodzaju, takie jak np.: glebogryzarki i wertykulatory, do których przeniesie Was TEN LINK – więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie – zapraszamy!