Article

Kosiarki do wysokiej trawy, nożyce do żywopłotów – Zakopane

blankWysoka trawa stanowi dzisiaj dla wielu posiadaczy ogrodów nie lada wyzwanie, gdyż nie jest łatwo sobie z nią poradzić, bez odpowiedniego sprzętu. Na coś takiego potrzebne jest wyposażenie o mocnym silniku, działające na wysokich obrotach. Dlatego… Z tego tytułu, chcemy wspomnieć, o kosiarkach do wysokiej trawy. Zakopane jest jednym z miast, które da Ci do nich dostęp. Jednak… Oprócz dbania o trawnik, warto unieść wzrok nieco wyżej, czyli na żywopłot. On też lubi obrastać w bujną zieleń, która chwilami niszczy całą elegancję. Na takie okazje, nie ma nic lepszego, niż nożyce do żywopłotów, których również nie brakuje w Zakopanem! Najlepszej jakości sprzęt, to gwarancja na ład i porządek.

Kosiarki do wysokiej trawy – Zakopane

Wyżej wspomnieliśmy, w kilku słowach o kosiarkach do wysokich traw. Teraz warto powiedzieć o nich coś więcej. Charakteryzują się one zarówno dużą wysokością koszenia, jak i szerokością roboczą. Wyposażone są w mocny silnik i nie byle jakie noże, chociażby mieląco-rozdrabniające. W coś takiego została wyposażona kosiarka mieląca TEKTON B&S marki DAKR. Mało do tego… Jej wysokość koszenia daje sporo możliwości. Można ścinać trawę mającą od 4 do 10cm, a szerokość koszenia (55cm) pozwala wejść w tryb szybkiej pracy. Warto też wspomnieć o mocnym silniku górnozaworowym B&S Quantum, który może pomieścić 190cm3 paliwa. Cały sprzęt nie jest też jakimś ogromnym ciężarem, waży 51kg, co więcej… W tej kosiarce nie brakuje wygody pod żadnym względem, gdyż została wzbogacona składanym układem kierowniczym i pompowane, szerokie na 400mm koła. Innymi sprzętami, idealnymi do wysokiej trawy mogą okazać się kosy spalinowe, bądź podcinarki. Urządzenia te występują w znacznie mniejszych gabarytach, ale… Ich moc jest naprawdę wielka. Bardziej szczegółowe informacje, na ich temat zamieściliśmy w artykule o kosach, kosiarkach, pilarkach spalinowych i elektrycznych – Zakopane.
 

Nożyce do żywopłotów – Zakopane

Na nożycach do żywopłotów, znamy się jak nikt inny! Jeśli chcesz, aby w Twoim ogrodzie zapanowała magiczna atmosfera, powinieneś zadbać o to, by żywopłot był regularnie przycinany. Dotyczy to w szczególności miejsc publicznych takich jak parki, bądź hotele, w których to estetyka powinna prezentować się na najwyższym poziomie. Godnym zaufania produktem, są nożyce firmy MAKITA- model UH6580. Nadają się w sam raz do codziennych prac, chociażby na niewielkich, bądź średnich powierzchniach. Ich moc znamionowa to 700W. Nie są też ciężkie – ważą jedynie 4,2 kg, czyli może z nich korzystać tak naprawdę każdy. Długość tnąca to 650mm, tak więc… Bez problemu pokonacie żywopłot, który zaczął już żyć własnym życiem. Możliwości wyboru są naprawdę wielkie, wystarczy z nich tylko skorzystać.

Akcesoria i sprzęty do trawnika

W naszym sklepie produkty nie kończą się na nożycach i kosiarkach. Możesz też zaopatrzyć się w takie urządzenia, które pozwolą Ci zaoszczędzić czas, czyli np. roboty koszące. A więcej o nich, przeczytasz TUTAJ. Nie zostało nam nic innego, jak zaprosić Cię do Zakopanego – czekamy na Ciebie!