Article

Kosiarki, kosy, pilarki spalinowe i elektryczne – Andrychów

blankCo prawda jesień już nastała, ale nie oznacza to, że nie nadarzy się ostatnia okazja, by zająć się własnym trawnikiem i dać mu jeszcze jedną szansę na właściwy wygląd. W tym przypadku, wystarczające mogą okazać się kosiarki ręczne, kosy, bądź podcinarki. Andrychów należy do tych miast, w którym znajdzie się rozwiązanie na każdą okazję. Nie brakuje również sposobów na zadbanie o drzewa w ogrodzie, bądź takie, które przeznaczone są pod wycinkę. Tutaj wówczas, niezbędne mogą okazać się pilarki spalinowe lub elektryczne. Wszystko to, o czym mówimy, ma za zadanie ułatwić każdemu ogrodnikowi codzienność i przyspieszyć jego pracę, gdyż zdajemy sobie sprawę z tego, że ogrodnictwo to dziedzina, która wymaga sporo pracy, oraz pasji.

Kosiarki i kosy – Andrychów

Koszenie trawnika, na pewno dla wielu z Was nie jest żadnym wyczynem, choć na pewno zdajecie sobie sprawę z tego, iż jest to zajęcie, które wymaga poświęcenia sporej ilości czasu. Dlatego można powiedzieć, że taka praca, bez odpowiedniego sprzętu, to rzucenie się na głęboką wodę.
Aby nieco ułatwić cały proces koszenia, chcemy odsłonić przed Wami sprzęty o dużych możliwościach, a zaliczają się do nich kosy i kosiarki, które dostać można również w Andrychowie. Tego rodzaju urządzenia są prowadzone ręcznie. Dzięki ergonomicznej budowie, wszystko jest bardzo wygodne i lekkie. W zależności od posiadanej powierzchni, można się zaopatrzyć w sprzęt elektryczny i spalinowy. Jeżeli chcecie Państwo coś standardowego, warto zastanowić się nad kosiarką, gdyż każdy ogrodnik, który dysponuje trawnikiem, powinien mieć ją we własnym garażu.
Tutaj bez wahania możemy polecić Wam kosiarkę elektryczna Stiga Combi 48 ES, gdyż została wykonana z mocnego, stalowego materiału, posiada mocny silnik, dużą szerokość koszenia i bardzo pojemny zbiornik – 60l. Możliwe jest też ustawienie wysokości koszenia na 5 różnych sposobów. Więcej szczegółów, dotyczących parametrów tejże kosiarki, znajdziecie w opisie produktu.
Idąc dalej, chcemy wspomnieć również o kosach i podcinarkach. Tego rodzaju sprzęt jest o wiele mniejszy, lecz nie oznacza to, że gorszy. Wygodny uchwyt i system antywibracyjny sprawia, że cała praca z takim sprzętem jest bardzo komfortowa. Kosą można bowiem dotrzeć w takie miejsca, gdzie nie zmieści się kosiarka, a co najważniejsze… Poradzi sobie nawet z wysoką trawą.

Pilarki spalinowe i elektryczne – Andrychów

Pilarka, to sprzęt z którego korzysta się w wielu miejscach. Cieszy się powodzeniem wśród ogrodników, którzy posiadają drzewa w swoim ogrodzie. Bardzo często korzystają z nich także pracownicy budowlani, bądź firmy, które zajmują się wycinką lasów. Jest to mocny sprzęt, który będzie w stanie poradzić sobie nawet z grubym konarem. Z tego tytułu, pragniemy polecić Wam pilarkę łańcuchową Makita DCS 520. Nadaje się idealnie do ścinania drzew, bądź przycinania gałęzi. Posiada niezawodny silnik o mocy 2,4 kW (3,3 KM). Wygodna w trzymaniu i lekka – waży jedynie 5,1 kg. Jeśli więc jesteście zainteresowani takim, bądź podobnym modelem, zajrzyjcie do oferty na naszej stronie. Zapraszamy do Andrychowa!