Article

Kosiarki, kosy, pilarki spalinowe i elektryczne – Bochnia

blankKoszenie trawnika, czy też czynności związane z przycinaniem drzew są dziś dla wielu niełatwym obowiązkiem. Moglibyście zadawać pytanie… „Dlaczego?”, przecież nie ma w tym nic trudnego. Odpowiedzią  na to, jest brak odpowiedniego sprzętu, bez jakiego… W wielu sytuacjach, trudno jest sobie poradzić. Najbliższe rozwiązania tego problemu jest inwestycja w  kosiarki, kosy, pilarki spalinowe lub elektryczne. Bochnia, jest jedną z dzielnic w Warszawie, gdzie możesz zaopatrzyć się w urządzenia wysokiej jakości, jakie na pewno znajdziesz w naszym sklepie. Dajemy Wam możliwość, wejścia w posiadanie sprzętów, których marki znane są na całym świecie, zarówno pod względem wielozadaniowości, wytrzymałości, a przede wszystkim niezawodności.

Kosiarka : jak wybrać dobrze? Odpowiedź jest blisko – Bochnia

Wśród kosiarek, jakie dostępne są na Bochni w Warszawie, wyróżnić można dwie, które doskonale radzą sobie na różnego rodzaju powierzchniach. Jeśli więc obszar, który do Ciebie należy to mały, przydomowy ogródek, oznacza to, że powinieneś zainwestować w kosiarkę elektryczną. Jeśli zastanawiasz się dlaczego… Odpowiemy od razu. Tego rodzaju sprzęt występuje zwykle w małych rozmiarach przy małej wadze, co przekłada się na łatwiejsze manewrowanie. Największą zaletą, jaka dotyczy sprzętu elektrycznego jest to, że nie wydziela on spalin, więc jeśli chodzi o kwestie zdrowotne, na pewno pod względem zanieczyszczeń, zostaną nienaruszone. Taka kosiarka na pewno nie zmęczy się, jak wynajęty przez Ciebie sąsiad, ręcznie koszący trawnik. Możesz pozwolić sobie na wielogodzinną pracę i dodatkowo zaoszczędzić przy tym. Produkt, który chcemy polecić Wam dziś, to kosiarka elektryczna Stiga Combi 40 E. Na tle innych wyróżnia się niską ceną, przy czym prezentuje wysoki poziom jakości. Przy tym modelu nie można narzekać na brak pojemności, bo ma az 40l, oraz tylny wyrzut, plus funkcję zbierania i mulczowania. Szerokość jej koszenia jest idealnie trafiona – 38 cm, czyli sprzęt przeznaczony w sam raz do niewielkich powierzchni. Ogromnie funkcjonalną opcją, jest możliwość wyboru jednej z 6 pozycji, odpowiadającej za wysokość koszenia. Tak więc… Nie możesz zaprzeczyć, że praca ze Stiga Combi 40 E to istna przyjemność.

Bochnia – jaką pilarkę wybrać – sprzęt elektryczny i spalinowy

Pilarki i podcinarki również wybiera się w zależności od posiadanej powierzchni. Ta sama zasada dotyczy wielu sprzętów podobnego rodzaju. Pilarki elektryczne zachowują się o wiele ciszej, niż w przypadku spalinowych, dlatego też… Żaden sąsiad nie będzie miał prawa zarzucić Wam, że przeszkadzacie mu w jego spokojnym trybie życia. Chcąc mocniejszego sprzętu, warto jest zainwestować w spalinowy. Najczęściej korzystają z niego jakieś większe firmy, bądź osoby dysponujące naprawdę dużym terenem, oddalonym od miejskiego zgiełku. Trzeba jednak mieć na uwadze to, że… pilarka spalinowa może mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka. Chodzi tu przede wszystkim o wydzielanie spalin. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło, gdyż sprzęt, działający na silniku spalinowym jest bardzo wydajny i wytrzymały. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat kosiarek, kos i pilarek, zapraszamy do Warszawy na Bochnię!