Article

Kosiarki, kosy, pilarki spalinowe i elektryczne – Myślenice

blankZimowa pora zaczęła się co prawda ukazywać coraz bardziej, o czym świadczy oczywiście wszędzie pojawiający się śnieg.  Sezon na koszenie obecnie jest zakończony, jednak nie oznacza to, że nie należy zadbać o własne wyposażenie ogrodowe podczas zimy. Chodzi tu przede wszystkim o kosiarki, kosy, pilarki spalinowe i elektryczne. Mieszkańcy Myślenic, mogą bez większego problemu wyposażyć się w nie. Tego rodzaju sprzęt, znacznie ułatwia pracę na poszczególnych obszarach w ogrodzie a także i poza nim. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu, jesteśmy w stanie usprawnić własną pracę na zielonych terenach, niezależnie od pory roku, czy dnia. Więcej informacji zawiera dalsza część artykułu, tak więc… Zostańcie z nami!

Kosiarką i kosą – Myślenice

Na każdą trawę, jest rozwiązanie i powinny wiedzieć o tym osoby, które posiadają własne, zielone miejsca, bądź pracują na takich terenach. Nasze kosiarki i kosy dają ogrom możliwości, bo potrafią pokonać trawę, która nie była ścinana przez lata. Zadaniem klienta, jest zastanowienie się nad tym, czego najbardziej potrzebuje. Wszystko zależy też od tego, na jakim terenie jest dane komuś pracować. Do wyboru są urządzenia spalinowe i elektryczne. Tych pierwszych używa się na większych terenach, w parkach, na terenach hoteli, bądź pensjonatów, bo nie wymagają podłączenia do prądu i nie są ograniczane kablem. Z kolei kosiarka, czy kosa elektryczna, doskonale sprawdza się na mniejszych obszarach, takich jak przydomowe ogródki lub na inne, prywatne posesje. Do modeli, które są godne polecenia, warto zaliczyć chociażby kosę spalinową Shindaiwa C243S. Prezentuje doskonałe parametry, jest łatwa w użyciu i wygodna w obsłudze. Jak na taki sprzęt, ma też dość pojemny silnik – 23,9 cm3. Kosa ta poradzi sobie z każdym, zarośniętym miejscem w Myślenicach. Jeśli chodzi o kosiarki, polecimy bardzo wygodny, elektryczny model – Stiga Combi 48 ES. Działa na silniku 1800W i systemie zbierania, mulczowania oraz tylnego wyrzutu. Ogromną wygodę stanowi również duża szerokość koszenia, bo aż 46cm.

Pilarki spalinowe i elektryczne – Myślenice

Oprócz traw i żywopłotów, warto pamiętać też o drzewach, które również należy czasami przycinać. Służą one też, jako materiał dający ciepło, a zwłaszcza zimą. Na takie okazje, niezbędna może okazać się oczywiście pilarka spalinowa i elektryczne. Myślenice należą do tych miast, w których mieszkańcy mogą nabyć tego rodzaju sprzęt w każdej chwili. Wystarczy jedynie określić potrzeby, by móc według nich dokonać sensownego wyboru. W naszym sklepie, znajdziecie Państwo wszelkiego rodzaju pilarki łańcuchowe. Wybór jest ogromny. Takie urządzenia służą zarówno do przycinania drzew, jak i całkowitego ich ścinania. Nasze produkty przeznaczone są dla osób pracujących na większych obszarach oraz klientów prywatnych. Każdy może wybrać sobie coś, co na pewno spełni wszelkie oczekiwania. Wspaniałe parametry są dowodem na to, że prezentujemy sprzęt wysokiej jakości, z którego zadowolenie pokazało już wiele osób. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu, czekamy właśnie na Ciebie w Myślenicach!