Article

Kosiarki, kosy, pilarki spalinowe i elektryczne – WIeliczka

blankCodzienne zmagania z trawnikiem… Codzienne starania o to, aby ogród prezentował się przyzwoicie i cieszył oczy miejskich przechodniów. Takie wyzwania, każdego dnia mają osoby, których zadaniem jest dbanie o zieleń. Czy to we własnym ogrodzie, czy w miejscach publicznych. Tak jest chociażby na Małopolsce, bądź w innych rejonach Polski. Ideał jednak… Można osiągnąć dopiero wtedy, kiedy ma się dostęp do wysokiej jakości urządzeń ogrodowych, do których należą kosiarki, kosy, pilarki spalinowe i elektryczne. Mieszkańcy Wieliczki, mogą już dziś cieszyć się profesjonalizmem, jaki mamy do zaoferowania.

Kosiarki i kosy do Twojego trawnika – Wieliczka

Trawa przybiera różne rozmiary i gęstość zarówno na dużych, jak i małych terenach. Musisz zatem wiedzieć, z czym tak naprawdę masz do czynienia. Często też bywa tak, że zieleń rośnie w trudno-dostępnych miejscach i musisz naprawdę się postarać, aby sprostać takiemu wyzwaniu. W takim przypadku, warto pomyśleć może o… Nowej kosiarce? Jak wiadomo, nic nie jest wieczne, technologia cały czas idzie do przodu i jest ona wdrażana tylko do tych nowszych produktów. Dostępne są coraz to lepsze modele kosiarek spalinowych i elektrycznych. Grunt to wiedzieć, z jakim wyzwaniem ma się do czynienia. Większy obszar – to mocniejsza kosiarka, czyli spalinowa, a do mniejszego terenu, w zupełności wystarczy kosiarka elektryczna. Warto jednak mieć na uwadze, że nie wszystko może okazać się precyzyjne, a zwłaszcza, jeśli trzeba się pozbyć trawy, występującej pomiędzy krzewami, drzewami, rabatami, czy klombami. Takie, dokładniejsze działanie, jest z pewnością przeznaczone kosie. I nie, nie mówimy tutaj o ręcznym modelu, z którego korzystali nasi dziadkowie. Chodzi nam o zmodernizowane urządzenie, które działa na systemie elektronicznym, bądź silniku spalinowym. Bardzo wygodnym modelem, do tego rodzaju prac, jest kosa spalinowa Stiga SBC 232 D. A dlaczego? Charakteryzuje ją niezwykła lekkość, bo waży jedynie 8kg. Jej szerokość robocza to 43 cm i bardzo wygodnie jest ją trzymać, gdyż wyposażona została w bardzo wygodny uchwyt. Co więcej… Nie potrzebuje dostępu do elektryczności, gdyż działa na 2-suwowym, silniku spalinowym.

Wieliczka: pilarki spalinowe i elektryczne – pielęgnuj drzewa!

Oczywiście nie należy zapominać o drzewach i krzewach, które również wymagają opieki. Trzeba je regularnie przycinać, gdyż dzięki temu, możemy pozbyć się różnych chorób, jakie zaatakowały roślinność. Łatwiejszy jest też porost i wszystko wygląda bardziej estetycznie. Pilarka łańcuchowa, jest też znakomitym rozwiązaniem, z którego korzystają różne firmy budowlane, jakie zajmują się obróbką drzew. Używając takiego urządzenia, wszystko przebywa przede wszystkim sprawnie, a uzyskany materiał cięty jest w równe części, co oczywiście ma związek z ogromną precyzją. Z tego miejsca, chcemy polecić Wam pilarkę spalinową Echo CS-310 ES . Pojemny silnik – 30,5 cm3 pozwala na wydajną pracę, a niesamowita lekkość, bo tylko 4kg sprawia, że całe jej obsługiwanie jest bardzo wygodne. Po więcej szczegółów zapraszamy do Wieliczki, bądź oferty na naszej stronie!