Article

Roboty koszące Cramer Bielsko Biała

blankKoszenie trawnika często pochłania mnóstwo czasu i energii. Zainwestowanie w robota koszącego Carmer to szansa na pozbycie się tego wymagającego obowiązku oraz gwarancja perfekcyjnie przyciętej murawy. Takie urządzenie może pracować nie tylko na równych, pustych terenach, ale także w ogrodach bardziej skomplikowanych, z wzniesieniami oraz innymi utrudnieniami. Mówiąc najprościej – sprawdzą się wszędzie, a ich obsługa jest łatwa i wygodna.

Roboty koszące Carmer nie tylko wyręczają w koszeniu, ale i zapewniają doskonałe efekty. Systematycznie ściana trawa szybciej się rozkrzewia, dzięki czemu można cieszyć się pięknie zielonym trawnikiem bez większego wysiłku. Automatyczne kosiarki zapewniają także stałe użyźnienie gleby ścinkami z trawy, co także pozytywnie wpływa na wygląd ogrodu. Ważną zaletą robotów koszących Carmer jest także możliwość pracy niezależnie od warunków pogodowych i pory dnia – są bardzo wytrzymałe i ciche, dzięki czemu nie zakłócają spokoju w sąsiedztwie. Dostosowują się także do każdego rodzaju trawnika stosując nieregularny sposób koszenia, dzięki czemu na murawie nie ma obszarów o różnej wysokości trawy. Te kosiarki są także łatwe w czyszczeniu, a wszystko to za pośrednictwem zdejmowanej obudowy i wysokiej klasy wodoszczelności IPX5, która pozwala na czyszczenie robota przy użyciu wody pod ciśnieniem. Wystarczy zdjąć obudowę i sprawnie doprowadzić urządzenie do ładu.

Na ergonomiczną pracę robotów koszących Carmer wpływa również uzbrojenie ich w nowoczesną technologię. Przede wszystkim wyposażone są one w szereg rozmaitych rozwiązań, które gwarantują bezpieczne użytkowanie. Doskonałym przykładem jest tutaj czujnik pogodowy czy wykrywanie przeszkód – urządzenie zauważa obiekty, a w przypadku podnoszenia automatycznie zatrzymuje noże, dzięki czemu nie trzeba się martwić wypadkiem w przypadku posiadania dzieci czy zwierząt. Roboty koszące Carmer są także chronione przed kradzieżą. W przypadku opuszczenia terenu koszenia włączają głośny alarm, a użytkownik otrzymuje stosowne powiadomienie o tym fakcie na telefon.

Na komfort użytkowania wpływa także pełne zautomatyzowanie robotów koszących Carmer. Dzięki pełnej łączności Bluetooth za sprawą aplikacji Cramer Connect można łatwo zarządzać harmonogramami koszenia, stale monitorować stan robota oraz mieć dostęp do wszystkich funkcji urządzenia z dowolnego miejsca. Kosiarka działa na obszarze wyznaczonym przez użytkownika i przewód ograniczający, a po zakończonej pracy zawsze automatycznie wróca do staci ładującej, aby naładować akumulator.