Article

Roboty koszące Cramer Kęty

blank

Coraz więcej osób korzysta z pomocy robotów koszących przy pielęgnacji przydomowego trawnika. Nie ma w tym nic zaskakującego – są one banalnie proste w obsłudze, a korzystanie z nich niesie ze sobą mnóstwo korzyści. Doskonałym przykładem jest tutaj oszczędność czasu i energii, a także gwarancja, że koszenie zostanie wykonane dokładnie, zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem. Krótko mówiąc – za ich pomocą można łatwo rozplanować pracę, a to zaledwie jeden z atutów tych urządzeń. Dlaczego jeszcze warto zainwestować w te automatyczne kosiarki?

Ogromnym atutem robotów koszących Carmer jest to, że są one niezawodne na każdym polu. Z ich pomocą można zadbać nie tylko o mały ogród, ale i taki o większej powierzchni czy nawet dużych nachyleniach. Wystarczy zaplanować jego prace dzięki aplikacji, gdzie można ustalić pory, w jakich robot koszący Carmer będzie zajmował się naszym trawnikiem, a później nie trzeba się martwić już niczym więcej. Po wykonaniu zadania urządzenie wróci do stacji bazowej, aby się naładować i być gotowym do kolejnego koszenia, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Należy tu dodać, że aplikacja dla robotów koszących Carmer jest intuicyjna w obsłudze i umożliwia między innymi sprawdzenie statusu kosiarki oraz jej lokalizacji, a także zmianę ustawień według życzenia użytkownika. Dodatkowo są one w pełni bezpieczne zarówno w przypadku posiadania dzieci, jak i zwierząt – napotykając na przeszkodę zatrzymają się, a przy podnoszeniu zaprzestaną koszenia.

Roboty koszące Carmer posiadają także wiele zabezpieczeń. Jednym z nich jest ochrona przed kradzieżą, ponieważ gdy kosiarka opuści wyznaczony obszar pracy, uruchomi głośny alarm dźwiękowy, a użytkownik otrzyma dodatkowo powiadomienie na telefon o tej sytuacji. Urządzenie automatycznie wykrywa także, kiedy trawa może być koszona, co zapobiega uszkodzeniom – w przypadku deszczu kosiarka wróci do stacji ładowania i wróci do pracy dopiero wtedy, gdy pogoda ulegnie poprawie. Kolejnym aspektem robotów koszących Carmer świadczącym o ich wytrzymałości jest wysoka klasa wodoszczelności, która umożliwia czyszczenie ich przy użyciu wody pod ciśnieniem.

Zakup robota koszącego Carmer to znakomita inwestycja nie tylko dla miłośników nowoczesnych i wygodnych rozwiązań, ale także ochrony środowiska. Takie urządzenie zużywa niewiele energii elektrycznej i są znacznie cichsze niż kosiarki spalinowe. Dzięki regularnemu przycinaniu nawet minimetrów trawy, ogrodowa gleba jest dodatkowo użyźniona naturalnym nawozem w postaci mikrościnek.