Article

Roboty koszące i traktory ogrodowe – Wieliczka

blank„Kosić każdy może, trochę lepiej, lub trochę gorzej, ale nie oto chodzi, jak co komu wychodzi…” Na pewno, słowa te, znane są Wam wszystkim z piosenki, tyle że… My, zamiast do śpiewania, chcemy nawiązać do koszenia.  A dlaczego? Trawnik jest czymś bardzo ważnym i można kosić go, na wiele różnych sposobów. Jednym wychodzi to perfekcyjnie, innym nieco gorzej. Jedni lubią zajęcie, jakim jest koszenie, zaś reszta ucieka od tego, jak najdalej może, gdyż zajęcie to, bardzo często kojarzone jest, z czymś mało przyjemnym i wysiłkowym. A… Jak wiadomo, nie  każdy ogrodnik ma na to czas. Chcemy jednak, wyjść do Was z pytaniem – co jeśli… Pozwolilibyśmy na perfekcję, która okaże się oszczędnością czasu i sprawi, że będzie z niej czerpana jedynie przyjemność, oraz wygoda? Może się wydawać, że coś takiego jest niemożliwe, a jednak… Wasze problemy, mogą zostać rozwiane w moment, dzięki robotom koszącym i traktorom ogrodowym, nawet w takim mieście, jak Wieliczka!

Wieliczka: robot koszący zrobi to za Ciebie!

Piszemy o tym całkowicie poważnie, to nie żarty! Robot koszący, jest w stanie wykonać całą pracę koszenia, za ogrodnika. Jest to urządzenie, które porusza się samo, po wyznaczonym terenie. Użytkownik, określa obszar, za pomocą kabla obwodowego, który stanowi ograniczenie. Dzięki temu, robot nie będzie siał zniszczeń, na waszych rabatach, czy innych – pięknych, barwnych fragmentach ogrodu. Sztuczna inteligencja urządzenia, jest w stanie wyczuć przeszkodę, jednak… Mimo wszystko, dobrze jest oczyścić trawnik z różnych, niebezpiecznych elementów, które mogłyby go uszkodzić. Mówimy tu oczywiście, o kamieniach i większych gałęziach, mogących spowodować stępienie noży w robokosiarce i innych, twardych przeszkodach. Dobrze jest też, ukryć w ziemi jakiekolwiek przewody, aby podczas pracy robota, nie zostały przecięte. Bardzo wygodne jest to, iż nie musicie nawet pilnować swojego pomocnika, gdyż nawet po wyczerpaniu akumulatorów, ładuje się samodzielnie – w stacji dokującej, którą sami, na początku dla niego wybieracie. Robotem można również zdalnie sterować z każdego miejsca, przy użyciu smartfona, bądź tableta, niezależnie od pogody, jaka panuje na zewnątrz. W tym czasie, kiedy trawnik jest koszony, Wy możecie zająć się czymś innym. Po powrocie nie zastaniecie też śladów po skoszonej trawie, gdyż… Dzięki funkcji mulczowania, jest od razu rozdrabniana.

Traktor ogrodowy w Wieliczce!

Kolejną, wygodną maszyną, przeznaczoną do koszenia trawnika, może okazać się traktor ogrodowy, bo… Kto dziś nie lubi pracy siedzącej? Takie pojazdy, są zwykle bardzo wytrzymałe, odporne na uszkodzenia, posiadają dużą moc, wyrzut tylny. Nie brakuje im również funkcji zbierania do kosza, czy też mulczowania. Z tego tytułu, chcemy polecić Wam traktor ogrodowy Estate Pro 9122 XWS. Ma wszystko, co jest potrzebne do swobodnego koszenia trawnika. Duża szerokość robocza (122cm), pozwoli  ściąć spory obszar, w bardzo krótkim czasie. Jeśli przekonaliśmy Cię do takiego zakupu, więcej informacji na ten temat, znajdziesz w innych zakładkach, zamieszczonych na naszej stronie. Wieliczka zaprasza!