Article

Roboty koszące, traktory ogrodowe – Bochnia

blankCzy w koszeniu trawy można odnaleźć pasję? Co zrobić, aby ułatwić sobie codzienność w ogrodzie? Czy możliwe jest koszenie, bez użycia rąk? Czego należy dokonać, aby podczas koszenia było nam wygodnie? Na to wszystko są odpowiedzi i to w dodatku bardzo proste. Przede wszystkim, należy mieć na uwadze to, z jakiego sprzętu korzystamy na co dzień. Jeśli tylko z ręcznego, nie ma mowy o komforcie podczas pracy, gdyż będzie to bardziej wysyłek fizyczny. Co niektórzy są zwolennikami czegoś takiego, bo mają darmową siłownię, ale jak mają spojrzeć na to osoby, które nie idą w tym kierunku? Odpowiedzią, na te wszystkie pytania są roboty koszące i traktory ogrodowe. Bochnia należy do jednego z miast, w których bez większego problemu, będziesz mógł zaopatrzyć się w taki sprzęt!

Roboty koszące w Bochni

Czy myślałeś kiedyś o tym, jakby to było, gdybyś mógł bez użycia rąk i nóg kosić trawę? Nie każdy lubi taką formę relaksu, dlatego warto czasami znaleźć sposób na to, by nie musieć znosić trudów walki z trawnikiem. W tym przypadku, nie ma chyba nic lepszego, niż roboty koszące. Montowanie ich wcale nie jest trudne, a w dodatku właściciel ów sprzętu, może mieć nad nim pełną kontrolę. Roboty koszące poruszają się bowiem po obwodzie, jaki został wyznaczony przez kabel obwodowy.

Mulczowanie – zero śladów po koszeniu!

Koszenie trawnika na pierwszy rzut oka, może wydawać się chaotyczne, lecz to tylko złudzenie. Robot porusza się sam, a dzięki temu, że trawa nie jest koszona pas, przy pasie, można pożegnać się ze śladami po koszeniu. Dodatkowo, trawa jest od razu mulczowana, dzięki temu nie trzeba walczyć z resztkami po koszeniu. Jednak…

Nie wychodź z domu – kiwnij tylko palcem!

Na tym nie koniec wspaniałości, związanych z tym urządzeniem. Największą jego zaletą jest to, że… Można swoim robotem sterować bez wychodzenia z domu. Wystarczy do tego smartfon, lub telefon. Nie trzeba martwić się też o warunki pogodowe, gdyż taki robot wytrzyma w każdej sytuacji.

Traktory ogrodowe – Bochnia

Dla osób, które kochają jeździć i cieszą się na samą myśl o pięknie skoszonym trawniku, jest coś, co pomoże połączyć te obie pasje – traktor ogrodowy! Mieszkając w Bochni i szukając idealnych rozwiązań, nie będziesz miał trudności, aby nabyć taki właśnie pojazd. Idealny w tej kwestii może okazać się Traktor ogrodowy Estate 5102 H. A dlaczego? Jest to bardzo solidna i sprawdzona marka, do której przekonało się już wielu ogrodników. Pojemny zbiornik paliwa (6L) wystarcza na kilka godzin pracy. Ogromną wygodę, daje też duża szerokość koszenia (aż 102cm). Dzięki temu praca jest o wiele szybsza i można w ten sposób skosić naraz spory kawałek terenu. Kosiarka ta posiada również funkcję zbierania do kosza, oraz mulczowania, tak więc nie musisz martwić się o to, że skoszona trawa będzie psuła wygląd Twojego trawnika, a jednym z przyjemniejszych rozwiązań są specjalne koła, które nie niszczą trawnika. Tak wiele zalet, zamkniętych w jednym pojeździe! Postaw na wygodę i pasję – Bochnia zaprasza!