Article

Roboty koszące traktory ogrodowe – Kęty

blankOgród dla wielu może być czymś więcej, niż tylko zielonym miejscem. Może być drugim domem, czy nawet oazą spokoju. Wszystko zależy od zamiłowania i podejścia chociażby do takich kwestii, jak chęć dbania o własną zieleń i wkład pracy. Mieszkańcy Kęt mogą w bardzo łatwy i szybki sposób zaopatrzyć się we właściwe urządzenia i sprzęt ogrodowy, do którego zaliczają się traktory oraz roboty ogrodowe. Jest to bardzo wygodny sprzęt do wszelkiego typu „operacji” związanych z trawnikiem. Wiąże się to z ogromną oszczędnością czasu i pieniędzy a dziś, coś takiego ma ogromne znacznie.

Roboty koszące – Kęty

Równy trawnik to dzisiaj coś, co jest pożądane, a zwłaszcza, jeśli ma się dom z ogrodem i duży trawnik. Główną rolę odgrywa tutaj oszczędność czasu podczas pracy. Gorzej jest to osiągnąć w momencie, kiedy nazbiera się więcej zadań do wykonania. Wówczas wszystko rozciąga się w czasie. A co jakby… Dało się kosić trawę i jednocześnie pielęgnować grządki z warzywami, bądź kwiaty? Wszystko jest możliwe! Odpowiedzią na takie zagwozdki jest oczywiście robot koszący. Kęty zaliczają się do jednego z miast, w którym ogrodnicy mogą znaleźć idealny sposób na doskonałą organizację czasu. Robot koszący to urządzenie samojezdne, które robi wszystko za Ciebie. Porusza się po terenie, jakie samodzielnie mu wyznaczysz kablem obwodowym.  Robokosiarką można również sterować zdalnie, przez aplikację zainstalowaną na smartfonie lub tablecie. Użytkownik może ustawić czas pracy i jej przebieg. Robot sam porusza się po trawniku, a kiedy jest bliski wyczerpaniu, samodzielnie udaje się do stacji dokującej, by uzupełnić energię. Na koszonym trawniku nie pojawiają się również ślady po koszeniu i ścięta trawa – jest ona bowiem od razu mulczowana.

Zalety robota koszącego:

– zdalne sterowanie
– samodzielne koszenie
– mulczowanie
– szybka praca
– odporność na warunki pogodowe
– zabezpieczenie przed kradzieżą
– estetyczny, nowoczesny wygląd
– samodzielne ładowanie
– cicha praca

Traktory ogrodowe – Kęty

Poza samo-koszącymi sprzętami, są jeszcze takie, które prowadzi się samodzielnie. Chodzi przede wszystkim o traktory ogrodowe w Kętach. Ten rodzaj „ogrodowych wynalazków” zalicza się do pojazdów. Jest to bardzo wygodna forma. Użytkownik może przede wszystkim pracować na siedząco. Duża szerokość robocza pozwala również na skoszenie trawy w bardzo krótkim czasie. Jeśli zaś chodzi o modele traktorów, nasz ma szeroką gamę wyboru. Różnią się cenami i parametrami. Wszystko zależy od tego, jak bardzo wymagającym ogrodnikiem jesteś. Nasze traktory posiadają różne napędy i wyrzuty tylne lub boczne. Co niektóre modele posiadają również możliwość mulczowania.

Zalety traktora ogrodowego:

– możliwość pracy na siedząco
– duża szerokość robocza
– oszczędność czasu
– wygodny panel sterowania
– odporny na uszkodzenia mechaniczne
– możliwość regulacji wysokości koszenia

Nasze sprzęty koszące w Kętach!

Jeśli szukasz dla siebie odpowiedniego urządzenia, czy wyposażenia do ogrodu, powinieneś bez wahania zapoznać się z ofertą, jaką podzieliliśmy na różne kategorie. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu!