Article

Roboty koszące, traktory ogrodowe – Myślenice

blankSezon koszenia znów się zaczyna, dlatego wiele osób, które posiadają własny dom i zielone tereny, na pewno chcą zyskać piękny i równy trawnik. Aby móc osiągnąć upragnione efekty, trzeba w pierwszej kolejności od czegoś zacząć. Istotną kwestią u ogrodnika okazuje się oczywiście sprzęt ogrodowy. Im lepszy, tym większa szansa na wydajniejszą i szybszą pracę. Bardzo pomocne w tej kwestii okazują się roboty koszące i traktory ogrodowe. Myślenice należą do tych miast, gdzie takie sprzęty można dostać niemal od ręki.

Roboty koszące – Myślenice

Bardzo często szuka się rozwiązań do ogrodu, które nie wymagają zbytniego wysiłku i pomagają osiągnąć cel w krótkim czasie. Robot koszący, to jedno z urządzeń, które możemy polecić z czystym sumieniem. Charakteryzuje się tym, że po pierwsze, działa automatycznie. Poruszają się samodzielnie, po wyznaczonym terenie przez kabel obwodowy. Omija wszystkie przeszkody, a w momencie, w którym bateria jest na wyczerpaniu, robot sam udaje się do stacji dokującej, by uzupełnić energię. Urządzenie to posiada kilka różnych trybów, które samodzielnie można konfigurować. Jedną z większych zalet jest to, iż robokosiarką można sterować zdalnie, za pomocą aplikacji zainstalowanej na smartfonie, bądź tablecie. Dzięki temu ułatwieniu nie trzeba nawet wychodzić z domu, ba… Istnieje opcja robienia tego z dowolnego miejsca. Jeszcze jedną z ważniejszych zalet jest to, iż sprzęt ten ma solidną budowę, odporną na różne warunki atmosferyczne. Dodatkowym zabezpieczeniem przed kradzieżą jest też alarm – włącza się w momencie, kiedy robokosiarka opuści wyznaczony teren.

Traktory ogrodowe – Myślenice

Bardzo wygodnym sprzętem do ogrodu okazuje się  traktor ogrodowy. A dlaczego? Nie trzeba do jego użycia używać żadnej siły. Pracę zaś wykonuje się w trybie siedzącym. Z racji, że jest to pojazd, posiada układ kierowniczy. Całą pracę wykonuje się bardzo przyjemnie. Traktory są o wiele bardziej wydajne, niż tradycyjne sprzęty. Mamy tu do czynienia z mocniejszym silnikiem i bardziej pojemnym zbiornikiem na paliwo. Kosiarka ta jest w stanie pokonać wysoką trawę a dzięki dużej szerokości roboczej, można zaoszczędzić na czasie. Traktory mają również regulację wysokości koszenia, co umożliwia poruszanie się  po różnych trawniakch. Dodatkową zaletą jest to, iż można łączyć go z akcesoriami zimowymi. Zyskujemy wówczas idealny pojazd do odśnieżania. Taki sprzęt sprawia, że praca w ogrodzie, przy trawniku staje się lekka, bez wysiłku. Model, który chcielibyśmy Państwu polecić, to Traktor ogrodowy Estate 2084 H. Charakteryzuje się doskonałymi parametrami. Dodatkowo, w komplecie dostępny jest zestaw mulczujący, dzięki któremu, na trawniku można zachować odpowiedni ład. Co więcej, maksymalna wysokość cięcia to  80mm. Można zatem poradzić sobie z naprawdę uporczywym trawnikiem.

Więcej sprzętów tego typu znajdziecie Państwo w ofercie naszej strony. Udostępniamy również inne akcesoria ogrodowe, które z pewnością pomogą Wam w codziennej walce z zielonym terenem.  Zapraszamy do Myślenic!