Article

Roboty koszące, traktory ogrodowe – Nowy Targ

blankSzybkie sposoby na koszenie trawnika są dziś w cenie, a to dlatego, że dzięki temu możliwe jest zaoszczędzenie dużej ilości czasu. Jeśli więc… Takie rozwiązanie jest przez was poszukiwane, powinniście zapoznać się z co najmniej dwiema opcjami ułatwiającymi życie. Zalicza się do nich inwestycja w roboty koszące i traktowy ogrodowe. Nowy Targ jest na liście miast, w którym mieszkańcy mogą zaopatrzyć się w sprzęt wysokiej klasy. Nasz sklep internetowy daje dostęp do urządzeń znanych marek, które cieszą się ogromnym zadowoleniem wśród klientów.

Robot koszący na każdą porę – Nowy Targ

Ładny trawnik to podstawa w wielu polskich ogrodach, lecz czasami trudno jest osiągnąć perfekcję. Na to wszystko ma także wpływ czas, którego nie zawsze może być wystarczająco. Dlatego… Z tą właśnie myślą powstało genialne urządzenie – robot koszący, który robi wszystko za Ciebie! To ty wyznaczasz obszar, po którym ma się poruszać, za pomocą kabla obwodowego. To Ty decydujesz, jak długo ma pielęgnować Twój trawnik, a co najważniejsze… Możesz to kontrolować bez wychodzenia z domu. Dzisiejsza technologia jest na takim poziomie, że wszystkim sterować można  przy użyciu tableta, bądź smartfona. Roboty koszące są idealne dla osób, które oprócz pracy w ogrodzie mają jeszcze inne obowiązki. Czy słońce, czy deszcz… Nie musisz o nic się obawiać. Urządzenie poradzi sobie nawet w trudnych warunkach pogodowych i co najważniejsze… Dostępne jest w naprawdę przystępnej cenie.

Traktory ogrodowe w Nowym Targu

Kolejną, szanowaną przez ogrodników maszyną jest traktor ogrodowy. Wiele osób decyduje się na taki zakup z tego względu, że jest niezwykle wygodny i łatwy w obsłudze. Możesz poczuć się jak prawdziwy kierowca i wypielęgnować przy tym własny trawnik. Często wybieranym i polecanym przez nas jest Traktor ogrodowy Estate 2084 H. Charakteryzuje się dużą pojemnością silnika  spalinowego (aż 6 litrów) i przekładnią hydrostatyczną. Został wyposażony także w szeroki agregat – 84 cm koszenia. Jest także możliwość, by doczepić do niego pług, co jest idealnym rozwiązaniem na zimową porę. Pojazd ten jest chłodzony przez powietrze, posiada tylny wyrzut. Trawa jest zbierana do pojemnego kosza (200 litrów) i mulczowana. Co więcej… To użytkownik decyduje, jaka będzie wysokość koszenia. Nie brakuje też ogromu wygody, jaką daje ergonomiczna kierownica z miękkim uchwytem. Całe urządzenie nie waży 181 kg i nie posiada też ogromnych rozmiarów, więc bez problemu zmieści się w garażu.

Nasza oferta dla każdego ogrodnika!

Oczywiście oprócz traktorów ogrodowych i robotów koszących w Nowym Targu,  możemy zaoferować jeszcze inne, urządzenia wysokiej klasy, które z pewnością okażą się niezastąpionym pomocnikiem, podczas codziennych prac wśród zieleni, czy przy walce z trawnikiem. Więcej informacji znajdziecie Państwo w naszej ofercie, na stronie internetowej. W razie jakichkolwiek pytań, z chęcią udzielimy wskazówek i doradzimy w ten sposób, abyście wyszli Państwo z jak największą korzyścią. Serdecznie zapraszamy!