Article

Roboty koszące, traktory ogrodowe – Sosnowiec

blankW życiu nie chodzi o to, żeby wiecznie robić sobie pod górkę, a wręcz przeciwnie! Obecna technologia zmierza do tego, aby wszystkim nam było łatwiej, a zwłaszcza, jeśli chodzi o pracę w ogrodzie. Z tego tytułu chcemy rzucić chociaż trochę podpowiedzi, być może zainwestujecie w coś, z czego potem będziecie czerpać same korzyści? Dzisiejszy artykuł polecamy mieszkańcom Sosnowca, którzy to mają w zamiarach poczynić konkretne działania na swoim trawniku. Do wyboru macie dwie, bardzo zachwalane maszyny, a są to oczywiście roboty koszące i traktory ogrodowe. A co o nich wiemy? Na pewno tyle, ile potrzeba, aby zachęcić Cię do takiego zakupu. Poznaj zalety tych wspaniałych pomocy ogrodowych! Więcej przeczytasz nieco dalej.

Automatyczne koszenie w niskiej cenie!

W ostatnim czasie bardzo popularne stały się roboty koszące, a to dlatego, że do ich użycia nie potrzebujesz wysiłku i w dodatku trawa kosi się sama. Takiego robota wystarczy odpowiednio zamontować i zapewnić mu stały dostęp do prądu. Co więcej… Użytkownik może bez problemu sterować nim przy użyciu smartfona, albo tableta. Najważniejsze jednak jest to, aby wokół miejsca, na którym wasz robot ma pracować, rozciągnąć przewód obwodowy. W ten właśnie sposób wyznaczycie granice waszemu sprzętowi, by nie wyjechał za daleko i kosił te miejsca, które wy chcecie, aby zostały skoszone. Wszystko to jest zasilane przez stację bazową, którą bez problemu możecie umieścić w domu. Nie musicie się też bać o nagłą zmianę pogody. Robot koszący może bez większych problemów stać na deszczu, bądź słońcu, a szybkoobrotowe noże czynią go lepszym od standardowej kosiarki. Taki gadżet przeznaczony jest dla osób, które od koszenia starają się uciec, bądź nie mają czasu na walkę z trawnikiem. Jeśli szukasz idealnego sposobu, by zwyciężyć batalię z trawą bez wysiłku, powinieneś powiększyć swoje wyposażenie o takiego właśnie robota!

W Sosnowcu… Traktorem przez ogród

Sosnowiec to miasto, które ma wielu mieszkańców, lubujących się w koszeniu trawy, bądź w pracach ogrodowych. Ręczne prace wyszły już dawno z mody, bo teraz mało kto chce sobie utrudniać życie. Bardzo pomocnym rozwiązaniem, w codziennych obowiązkach mogą okazać się oczywiście traktory ogrodowe. Poczuj się, jak prawdziwy kierowca i wycinaj własne ścieżki!
Takim pojazdem możesz bez problemu poruszać się po dużych powierzchniach. Cała praca jest wygodna i bardzo wydajna. Będziesz w stanie skosić ogromny trawnik w bardzo krótkim czasie. Wszystko to jest możliwe dzięki mocnemu silnikowi i bardzo ostrym nożom. Godnym polecenia sprzętem, w tej kategorii okazuje się Estate 2084 H. Traktor ten wyposażono w hydrostatyczną przekładnię i w bardzo pojemny zbiornik paliwa, który może pomieścić aż 6 litrów. Dzięki agregatowi będziecie w stanie kosić trawę na szerokość 84 cm, a jakby tego było mało… Taki traktor doskonale poradzi sobie także zimą, gdyż będziecie mieli możliwość wyposażyć go w pług. Czego chcieć więcej?  Tak funkcjonalne sprzęty znajdziecie tylko u nas – Sosnowiec zaprasza!