Article

Roboty koszące, traktory ogrodowe – Tarnów

blankCzy zastanawialiście się kiedyś, jakby to było kosić trawę, bez użycia siły własnych rąk? Jeśli to będzie dla Was pocieszeniem… Dzisiaj coś takiego jest możliwe! Wszystko dzięki postępowi technologii, który z każdą chwilą jest coraz bardziej zaskakujący. Chcemy tutaj wspomnieć oczywiście o takim cudzie, jakim jest robot koszący autoclip. Mieszkańcy Tarnowa mogą nabyć go w każdej chwili. Warto jednak poznać zalety takiego pomocnika, o których więcej wspomnimy w dalszej części artykułu. Wśród ogrodników można jednak wyróżnić też takich, którzy chcą samodzielnie kosić trawę, dlatego w artykule znajdziesz też informacje na temat traktorów ogrodowych. Zachęcamy do czytania!

Robot koszący… ścina trawę za Ciebie!

Jeśli myślisz, że się przewidziałeś, to… Wiedz, że wszystko z Tobą w porządku. My, jako firma, która zajmuje się sprzedażą sprzętu ogrodniczego, mamy zaszczyt polecić robota koszącego autoclip. Jest to znakomite rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na samodzielną pielęgnacje trawnika, bądź po prostu nie czerpią przyjemności z jego koszenia. W takiej sytuacji warto jest zainwestować w maszynę, która zrobi to za Ciebie. Nie ma też problemu z samodzielnym zamontowaniem jej, bo wszystko, co najważniejsze, znajdziecie w instrukcji. Bardzo ważne jest, aby rozciągnąć przewód obwodowy (można go także regulować) i ustawić biegunowość, która sprawi, że robot nie będzie wyjeżdżał za przewód. Jest także możliwość regulacji ścinania, więc to Wy decydujecie, jak wysoką trawę będziecie mieć w ogrodzie. Za to wszystko to jest odpowiedzialna stacja bazowa. Umieszcza się ją w domu, z którego można także sterować robotem manualnie, za pomocą aplikacji na smartfona, bądź tableta. Użytkownicy, którzy zdecydowali się na takiego kompana, mogą po pierwszym razie odczuć lekki zawód, ale… Nie poddawajcie się! Dajcie szansę nowej technologii. Efekty będą bowiem widoczne już po kilku koszeniach. Urządzenie posiada znacznie lepsze noże (szybkoobrotowe) niż w przypadku standardowych kosiarek. Nie musicie przejmować się także ściętą trawą, bo zachodzi tutaj ekologiczny proces mulczowania, czyli innymi słowy… skoszona trawa jest siekana na drobne kawałki, której cienka warstwa pokrywa trawnik.
Jakby tego było mało… Taki robot jest idealnym rozwiązaniem, jeśli macie sąsiadów. Będą wam na pewno bardzo wdzięczni za cichą pracę i brak wydzielania spalin.

Traktor ogrodowy dla miłośnika koszenia

Jeśli jesteś mieszkańcem Tarnowa i… Jednak lubisz pracę w ogrodzie, a koszenie trawy to dla Ciebie przyjemność, powinieneś zaopatrzyć się w spalinowy traktor ogrodowy z agregatem. Jest to wielofunkcyjny, bardzo wydajny pojazd, który pozwoli Ci osiągnąć wymarzone efekty. Wyposażyć go możesz zarówno w pług, jak i szczotki, co sprawdzi się idealnie w chłodniejszych porach roku. Coś takiego doskonale poradzi sobie na większych powierzchniach. Wyrzut boczny, ostre noże, trwałość, frajda podczas koszenia, kosiarka, odśnieżarka i zamiatarka w jednym. Możesz to mieć! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy na naszą stronę internetową!