Article

Roboty koszące, traktory ogrodowe – Wadowice

blankDzisiaj oszczędność czasu jest w cenie, bo na pewno większość ogrodników, chce zyskać go jak najwięcej. Wielu ucieka też do nowoczesnych metod, które to pozwalają sięgnąć po całkiem nowe możliwości. Na coś takiego, mają również szansę mieszkańcy Wadowic. Pragnienie posiadania idealnego trawnika jest obecnie czymś wielkim. Przepięknie zaprojektowane przestrzenie, harmonia i ład. Na to wszystko składa się jedno słowo – perfekcja. Można to osiągnąć dopiero wtedy, kiedy ma się w posiadaniu odpowiedni sprzęt. Potwierdzeniem na idealny ogród mogą stać się roboty koszące i traktowy ogrodowe dostępne w Wadowicach.

Roboty koszące – Wadowice

Roboty koszące, jak sama nazwa wskazuje to urządzenia, które działają samodzielnie, czyli… Nie trzeba prowadzić ich ręcznie. Robot koszący zaprogramowany jest w taki sposób, by poruszał się po wyznaczonym terenie przez kabel obwodowy. Jego zadaniem jest równe koszenie trawnika. Użytkownik, przed uruchomieniem urządzenia, powinien dokładnie oczyścić teren z wszelkich przeszkód, które mogłyby uszkodzić robokosiarkę. Dobrze jest także ukryć wszelkie zewnętrzne kable, aby nie zostały przecięte przez robota.

Steruj dotykiem!

Ogromną zaletą całego urządzenia jest łatwość w obsłudze i montażu. Robot koszący jest dla tych osób, którym zależy na czasie i które lubią robić kilka rzeczy naraz. Czyli… Puszczamy naszego pomocnika, pozwalamy mu ścinać trawnik, a sami zajmujemy się na ten przykład uprawami w ogródku. Jedną z większych zalet tej maszyny jest to, iż można sterować nią zdalnie. Nie musisz nawet przekraczać progu własnego domu. Wystarczy tylko, że masz w posiadaniu tablet, bądź smartfon. To Ty decydujesz, kiedy robot zaczyna prace oraz w jakim momencie ma ją skończyć. To Ty decydujesz, w jakich warunkach będzie mu dane pracować. Nasze robokosiarki zostały też wyposażone w specjalne zabezpieczenia przed kradzieżą, tak więc w razie podobnej sytuacji, będziesz miał możliwość, by szybko zareagować. Mieszkając w Wadowicach, wejście w posiadanie takiego robota, to żaden problem – przekonaj się o tym sam!

Traktory ogrodowe – Wadowice

Kolejną, bardzo przydatną możliwością na terenach zielonych, może okazać się traktor ogrodowy. Do wyboru jest wiele różnych modeli, które wystarczy dopasować pod własne potrzeby. Koszenie takim sprzętem to sama przyjemność, gdyż podczas pracy możesz pozwolić sobie na maksimum wygody. Łatwy panel dotykowy, wygodny fotel, trwała i mocna konstrukcja. Wszystko to zostało podarowane jednemu urządzeniu, które jest w zasięgu Twojej ręki! Z czystym sercem, chcemy polecić Wam traktor ogrodowy Combi 1066 H, gdyż właściwie ma wszystko, czego potrzebujesz. Jego szerokość koszenia wynosi 66 cm. Posiada także manualny system noży, zestaw mulczujący i wyrzut tylny. Niezywkle dobrze się go prowadzi, a to wszystko dzięki wygodnej, ergonomicznej kierownicy. Więcej parametrów produktu zobaczycie Państwo, jeśli klikniecie w TEN LINK. Polecamy też zapoznać się z innymi sprzętami, jakie dostępne są w naszym sklepie od zaraz – zapraszamy!