Article

Roboty koszące traktory ogrodowe – Zakopane

blankWygoda i oszczędność czasu, to dziś dla wielu priorytet. Dąży się do tego w wielu różnych branżach, a jedną z nich jest na pewno ogrodnicza. Ogrodnictwo na pewno większości z Was kojarzy się z ogromnym wysiłkiem i systematycznością. Wszystko można jednak zmienić i nie jest to wcale trudne! Najlepszą pomocą w tej kwestii, mogą okazać się roboty koszące i traktory ogrodowe. W Zakopanem jest o nich ostatnio głośno, a jeśli jeszcze się z tym nie spotkałeś, może czas najwyższy, by wprowadzić jakieś zmiany?

Zakopane: roboty koszące – magia zamknięta w jednej maszynie!

Magia zamknięta w jednej maszynie? Tak, dobrze widzisz! Roboty koszące potrafią zdziałać prawdziwe cuda, o których nie śniło się nawet filozofom! Takie urządzenie jest dostępne na terenie całej Polski, w tym także w Zakopanem. Sprawdza się u tych ogrodników, którzy nie mają zwyczajnie czasu, na pielęgnację swojego zielonego terenu. Posiadacze robotów koszących nie muszą tak naprawdę robić nic. No… Może prawie nic. Ich zadaniem jest rozciągnięcie kabla, po obwodzie, na terenie swojego trawnika. Jest on bowiem wyznacznikiem obszaru, po którym wspomniany robot będzie się poruszał. Wystarczy tylko, że zaprogramujesz go odpowiednio i trawa będzie ścinać się sama! Mało do tego, urządzenie posiada także funkcję mulczowania, więc koszona trawa po prostu znika. Kolejną zaletą tego wymysłu technologicznego jest to, iż możesz nim sterować przy użyciu palca… Dosłownie! Wystarczy odpowiednia aplikacja na telefonie, bądź tablecie i nie musisz nawet wychodzić z domu, aby wydawać robotowi kolejne polecenia. Dodatkowo, warto wspomnieć o jego niesamowitej wytrzymałości. Poradzi sobie nawet w ciężkich warunkach pogodowych, takich jak: nadmierne słońce, upały, czy deszcz. Jeśli więc… Jesteś osobą, która nie przepada za ręcznym koszeniem, czas najwyższy to zmienić!

Traktory ogrodowe – gotowe na wszystko w Zakopanem!

Istnieje jednak druga kategoria ogrodników – czyli osoby, które uwielbiają spędzać czas w ogrodzie, lecz mimo wszystko, cenią sobie wygodę. Dla nich został stworzony ideał, który nosi nazwę – traktor ogrodowy. Jest to pojazd bardzo wydajny, gdyż ma bardzo dużą szerokość roboczą i ostre noże. Użytkownik może także odczuć duży komfort podczas jazdy. Z tego miejsca, chcemy polecić Wam Traktor ogrodowy Castelgarden XDC 170 HD. Jego parametry są wręcz doskonałe, a dzięki kompaktowym wymiarom, można nim łatwo manewrować. Traktorek posiada wyrzut tylny, kosi metodą zbierania i mielenia, a jego szerokość robocza to 98cm. Pozwala szybko uporać się z obszernym trawnikiem. Pojemny kosz – 240l jest wręcz idealny, jeśli wasz plan przewiduje wielogodzinną pracę. Warto również dodać, że macie możliwość wyboru pozycji koszenia, gdyż jest ich aż 7. Ogromnym udogodnieniem, jest także, znacznie ułatwiający pracę – ledowy pulpit. Jeśli jednak, ten model Ci nie odpowiada, znajdziesz u nas jeszcze wiele innych. Wystarczy tylko zapoznać się z ofertowymi zakładkami na stronie. Zapraszamy do Zakopanego!