Wyświetlanie jednego wyniku

Aby umożliwić sobie wygodną pielęgnację terenów zielonych oraz posesji, konieczne jest zaopatrzenie się w różnorodne urządzenia i akcesoria. Wśród nich znajdują się między innymi dmuchawy i odkurzacze, dzięki którym z łatwością można pozbyć się z terenu liści, odpadów czy śmieci i zapewnić mu atrakcyjny, elegancki wygląd.

Dmuchawy i odkurzacze to urządzenia, z użyciem których można szybko uporządkować teren. Przydają się jesienią, gdy z drzew opadają liście, wiosną i latem po strzyżeniu trawników, a także o wszystkich porach roku – do usuwania śmieci, piasku, drobnych gałęzi, fragmentów kory drzew czy jakichkolwiek innych niepożądanych elementów.

Z użyciem dmuchawy można oczyścić zarówno trawnik, jak i inne powierzchnie – chodniki, ulice, podjazdy, alejki, boiska. Strumień powietrza kierowany na odpady, których chcemy się pozbyć, pozwala bez wysiłku przemieścić je z miejsca na miejsce, po czym można je zebrać i usunąć. Odkurzacze natomiast wyposażone są w pojemniki na odpady, które zasysane są od razu do środka. I jedno, i drugie rozwiązanie jest znacznie wygodniejsze i wymaga mniej wysiłku niż używanie mioteł, a jednocześnie umożliwia dotarcie do trudniej dostępnych miejsc, gdzie nie dostanie się samojezdna zamiatarka lub szorowarka.

Urządzenia z tej kategorii przydadzą się osobom prywatnym, które chcą uporządkować teren wokół domu bądź na działce, a także firmom i instytucjom odpowiedzialnym za utrzymanie porządku na większych posesjach prywatnych lub w miejscach publicznych, np. na ulicach miasta, w otoczeniu urządów, szkół, hoteli, sklepów i firm. Usuwanie liści, skoszonej trawy, drobnych gałęzi czy śmieci z użyciem dmuchaw bądź odkurzaczy będzie przebiegało szybko i skutecznie. W naszej ofercie znajdują się różne modele tych urządzeń – ich parametry warto rozważyć pod kątem własnych oczekiwań zanim dokona się zakupu. Chętnie pomożemy w doborze urządzenia do indywidualnych potrzeb oraz udzielimy więcej informacji na temat dostępnych produktów – zapraszamy do kontaktu!