Wyświetlanie jednego wyniku

Jedną z najważniejszych prac w ogrodzie jest odpowiednie przygotowanie gleby. Przed wysiewem nasion trawy lub posadzeniu kwiatów oraz innych roślin, również warzyw, konieczne jest należyte spulchnienie jej. Wbrew pozorom, nie musi to być zadanie czasochłonne i ciężkie – wystarczy wybrać odpowiednią glebogryzarkę oraz akcesoria do niej. W ten sposób uprawa gleby przebiegnie szybko i efektywnie!

Glebogryzarki to maszyny, które bez problemu poradzą sobie ze spulchnieniem każdego rodzaju podłoża. To przyjaciel każdego ogrodnika, który pragnie pięknie kwitnących roślin. Obecnie można otrzymać rozmaite modele tych urządzeń, a ich wielofunkcyjność zwiększa dostępność dodatkowego wyposażenia oraz licznych akcesoriów, które pomagają w dbaniu o glebę – spulchnianiu, wykopywaniu i okopywaniu.

Jednym z przydatnych akcesoriów jest obsypniki (regulowane i stałe), które pozwalają na tworzenie bruzd do warzyw i owoców. Dodatkowe obciążniki do glebogryzarki sprawiają, że praca z nią wymaga mniej wysiłku, dzięki czemu jest ona znacznie łatwiejsza! Pomocny może okazać się również zestaw stalowy kół, który idealnie nadaje się do wymagających prac i trudnych prac (takie koła są bardzo wytrzymałe). Nie można tutaj i osłonie obudowy przekładni, która zabezpiecza ją podczas pracy oraz możliwości rozszerzenia zespołu roboczego z listwą ochronną, która wydłuża znacząco szerokość roboczą glebogryzarki i znacząco przyśpiesza spulchnianie gleby!

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą akcesoriów do glebogryzarki w sklepie Agrokent. Nasze dodatkowe wyposażenie sprawdza się zarówno do pielęgnacji miękkiej gleby, jak i tej bardziej kłopotliwej. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi sprzętami, przydatnymi do prac w przydomowym ogrodzie i nie tylko! Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo u nas pomocne maszyny, które uprzyjemnią obowiązki na świeżym powietrzu! W przypadku pytań lub wątpliwości – zapraszamy do kontaktu!