Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Zaniedbany ogród to wyzwanie dla każdego ogrodnika – również tego bardzo doświadczonego. Z pomocą tutaj przychodzą kosiarki do wysokich traw, dla których niestraszna jest ani wysoka, ani mokra trawa. To urządzenia o dużej mocy, które pozwala na szybkie pozbycie się zbędnych roślin oraz chwastów z przydomowego azylu i nie tylko. Kosiarki do wysokich traw mogą być wykorzystywane również do porządkowania poboczy dróg oraz innych terenów zieleni. Zaletą takich urządzeń jest nie tylko moc, ale i wytrzymała konstrukcja, dzięki której odskakujące kamienie nie są problemem, ponieważ nie są w stanie uszkodzić silnika. Nie ma dla nich znaczenia również wysokość trawy – radzą sobie w miejscach, w których źdźbła kosi się jedynie raz w roku, a także na bardziej zapomnianych terenach. To kosiarki bezpieczne, łatwe w użyciu i niezwykle uniwersalne. Jak wspominaliśmy wcześniej, przeznaczone są dla różnych terenów – nie tylko ogrodów, ale i innych pasów zieleni.
Kosiarka do wysokiej trawy to doskonałe rozwiązanie dla osób posiadających łąki kwietne. Dzięki równym pokosom ścięte rośliny mogą odpowiednio przeschnąć i wysiać nasiona, które w roku następnym wykiełkują i będą cieszyć nas kwiecistą łąką.

W sklepie Agrokent jest wiele różnych kosiarek do wysokiej trawy. Wszystkie charakteryzują się trwałą konstrukcją, silnym napędem oraz doskonałą ergonomią pracy. W naszej ofercie można znaleźć modele znanych i cenionych producentów, m.in. firmy DAKR, a wśród nich kosiarki bębnowe, mielące, mikrociągniki oraz akcesoria do wspomnianych urządzeń. Jesteśmy przekonani, że z ich pomocą każdy będzie w stanie poskromić nawet najbardziej zarośnięty trawnik.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu. Oferujemy szeroki wybór maszyn oraz narzędzi do pielęgnacji terenów zieleni – również kosiarek do wysokich traw. Wierzymy, że każdy klient znajdzie u nas urządzenie idealnie dopasowane do jego potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi produktami. Życzymy udanych zakupów!