Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Koszenie przydomowego ogrodu bywa niezbyt przyjemnym obowiązkiem. Często, aby prezentował się nienagannie, należy to robić przynajmniej raz w tygodniu. Dlatego też warto zdecydować się na profesjonalną kosiarkę spalinową z rozrusznikiem elektrycznym, która uprzyjemni nam tę czynność. Jak wybrać najlepszą i dlaczego warto zdecydować się akurat na taki model kosiarki?

Wybierając kosiarkę spalinową do swojego ogrodu, należy uwzględnić powierzchnię naszego trawnika. W ten sposób będziemy w stanie wybrać najlepsze urządzenie pod względem szerokości roboczej, czyli szerokości pracy noży. Modele spalinowe maski Stiga przeznaczone są przede wszystkim do rozległych trawników, ponieważ kosiarki mają największą moc i charakteryzują się właśnie dużą szerokością roboczą. Do działania kosiarek spalinowych potrzeba benzyny i oleju, niemniej nie są ograniczone żadnym kablem, jak jest to w przypadku kosiarek elektrycznych.

Idealna kosiarka spalinowa z rozrusznikiem elektrycznym powinna posiadać regulację wysokości cięcia, duże koła (ułatwią one manewrowanie), wygodny i łatwy do złożenia uchwyt do prowadzenia, napędzane koła (wówczas nie będziemy musieli używać siły do koszenia), funkcję rozdrabniania trawy (naturalny nawóz od razu) oraz – wcześniej wspomniany – elektryczny rozrusznik silnika. Dlaczego jest on taki przydatny? Odpowiedź jest prosta – dzięki niemu nie trzeba szarpać się z linką rozruchową!

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kosiarek spalinowych z rozrusznikiem elektrycznym w sklepie Agrokent. Proponowane przez nas produkty są urządzeniami wysokiej jakości warte swojej ceny, prosto od sprawdzonych producentów. Oferowane przez nas kosiarki są łatwe w obsłudze, ergonomiczne i pozwalają na dużą oszczędność czasu.

Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi sprzętami ogrodowymi. Zajrzyjcie do naszego sklepu i w przypadku pytań skontaktujcie się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i doradzimy w wyborze najbardziej optymalnego sprzętu dla danego ogrodu!