Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Kosy i podcinarki są doskonałym uzupełnieniem większych sprzętów używanych do pielęgnacji terenów zielonych – kosiarek czy traktorów ogrodowych. Tam, gdzie nie wjedzie większa maszyna, kompaktowa kosa dostanie się bez najmniejszego problemu i w kilka chwil pozbędzie się wszystkich niechcianych traw i zarośli. Urządzenia te są często wykorzystywane także samodzielnie. Chętnie korzystają z nich np. właściciele małych przydomowych ogródków lub osoby odpowiedzialne za utrzymanie niewielkich terenów przylegających bezpośrednio do budynków.

Wybierając urządzenia z tej kategorii, warto zwrócić szczególną uwagę na kosy i podcinarki elektryczne. Produkty te swoich spalinowych odpowiedników wyprzedzają między innymi w kwestii ekologii – nie emitują bowiem żadnych szkodliwych dla środowiska substancji. Z pewnością nie można im też odmówić komfortu użytkowania. Są to urządzenia lekkie, łatwe w przenoszeniu, wyjątkowo proste w obsłudze i ergonomicznie zaprojektowane. Producenci zadbali o każdy aspekt związany z ich użytkowaniem, aby maksymalnie ułatwić pracę operatorowi.

Oczywiście elektryczne kosy i podcinarki mają też swoje ograniczenia. Potrzebują prądu do zasilania, w związku z czym zasięg ich działania jest z góry określony długością kabla. Nie należy jednak traktować tego jako minus, zważając na fakt, że urządzenia te stworzone są głównie do pracy na małych terenach. Jeśli zachodzi taka potrzeba, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zastosować dodatkowy przedłużacz.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą kos i podcinarek elektrycznych. Jesteśmy pewni, że doskonale sprawdzą się zarówno jako samodzielne urządzenia do pielęgnacji niewielkich terenów zielonych, jak i jako uzupełnienie innych profesjonalnych sprzętów ogrodowych, gdy w grę wchodzi dbanie o większe powierzchnie. Wszystkie parametry oraz opisy oferowanych sprzętów dostępne są po kliknięciu w konkretny produkt. Zapraszamy serdecznie do zakupów.