Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Kosy i podcinarki spalinowe są urządzeniami dla każdego, kto chce mieć zadbany trawnik i ogród. Niezależnie od tego, czy trawnik służy nam do celów ozdobnych czy użytkowych, należy pamiętać o jego pielęgnacji. Najważniejszym jej elementem jest koszenie i nawet w przypadku małego terenu zieleni należy tę czynność wykonywać regularnie.

Wcześniej wspomniane urządzenia sprawdzają się doskonale w trudno dostępnych miejscach, do których zwykła kosiarka nie ma możliwości dotrzeć. Kosy i podcinarki spalinowe charakteryzują się również łatwością manewrowania, dzięki czemu bez trudu skoszą trawę wokół drzew, przy rabatkach i ogrodzeniach. Kosy spalinowe stworzone są przede wszystkim do dużych i dzikich ogrodów, gdzie pielęgnacja wcale nie musi być taka regularna, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystywać je także do cotygodniowego koszenia.

Oferowane przez Agrokent kosy i podcinarki spalinowe wyposażone są w nowoczesne silniki o bardzo dużej mocy. Urządzenia w naszym sklepie są bezawaryjne i ekonomiczne – gwarantują dużo oszczędność! Nie można zapomnieć i o trwałości proponowanych sprzętów – większość posiada stalową konstrukcję, która zapewnia im odporność na uszkodzeniach. Dzięki temu nasze kosy i podcinarki spalinowe można wykorzystywać nie tylko do przydomowych ogrodów, ale także na zaniedbanych działkach oraz przy drogach – nie straszne im zdrewniałe rośliny i niespodziewane kamyki!

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kos i podcinarek spalinowych w sklepie Agrokent. Naszym sprzętom niestraszne są nierówne tereny i wysokie trawy, doskonale zadbają o trawnik w Państwa w ogrodzie i nie tylko. Zachęcamy do zwrócenia uwagi również na inne urządzenia pielęgnacyjne, a w przypadku pytań – do kontaktu! Z przyjemnością doradzimy i pomożemy w wyborze odpowiednich maszyn do danego ogrodu!