Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

Właściwa pielęgnacja krzewów, żywopłotów i drzewek w ogrodzie to bardzo ważny krok do tego, aby utrzymać teren w pięknym wyglądzie, a same rośliny w najlepszej kondycji. Tego rodzaju prace można oczywiście wykonywać ręcznie, jednak warto też rozważyć inwestycję w akcesoria elektryczne lub spalinowe, aby oszczędzić własną energię i czas. Nożyce do żywopłotu i sekatory, które dostępne są w naszym sklepie, z pewnością to umożliwią.

W naszej ofercie znaleźć można między innymi:

  • sekatory elektryczne,
  • sekatory spalinowe,
  • nożyce do żywopłotów elektryczne
  • nożyce do żywopłotów spalinowe,
  • nożyce akumulatorowe
  • prowadnice i inne akcesoria usprawniające pracę urządzeń.

Dostępne produkty różnią się od siebie różnymi parametrami. W przypadku nożyc i sekatorów spalinowych będzie to np. pojemność silnika, moc, pojemność zbiornika paliwa, a także waga i długość cięcia. Jeśli chodzi o urządzenia elektryczne, można porównywać ze sobą cechy takie jak rodzaj i moc silnika, długość i rodzaj ostrza, waga i rozmiar. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na parametry związane z hałasem i wibracjami, które bezpośrednio wpływają na komfort pracy z urządzeniem. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest zakup nożyc akumulatorowych – w ich przypadku nie trzeba się martwić o dostęp do zasilania, a prace pielęgnacyjne można wykonywać w dowolnym miejscu, nawet na bardzo dużym terenie lub w trudno dostępnych miejscach. Po pełnym naładowaniu urządzenie może nieprzerwanie pracować przez przynajmniej kilkadziesiąt minut.

Nożyce do żywopłotu i sekatory umożliwiają pielęgnację różnego rodzaju roślin, nie tylko krzewów i drzewek ozdobnych. Z ich użyciem można z łatwością pozbyć się zdrewniałych fragmentów gałęzi oraz nadać roślinom pożądany kształt i wysokość. Urządzenia te z pewnością przydadzą się ogrodnikom i firmom oferującym usługi w tej branży, jak i osobom, które chcą zadbać o teren wokół domu lub pielęgnacją działki/ogrodu zajmują się hobbystycznie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i życzymy udanych zakupów!