Wyświetlanie 1–12 z 36 wyników

Filtrowanie
Produktów na stronie 9 24 36

Pilarki łańcuchowe to niezwykle funkcjonalny sprzęt, przydatny w każdym sezonie. Są niezwykle mobilne i łatwe w transporcie – można korzystać z nich zarówno w przydomowym ogrodzie, jak i w lesie, ponieważ nie wymagają podłączania do źródła prądu. Za ich pomocą można ściąć gałęzie drzew lub przygotować drewno na opał.

Podstawowym wyposażeniem pilarek łańcuchowych w naszym sklepie są: filtr powietrza, gaźnik oraz układ ze zbiornikiem na paliwo. Nie można zapomnieć również o wygodnych prowadnicach, dzięki czemu precyzja cięcia jest zwiększona. Niektóre modele posiadają także hamulec łańcucha, który zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie korzystania z urządzenia. W naszej ofercie można znaleźć także pilarki z amortyzowanym uchwytem, który czyni pracę wygodniejszą i przyjemniejszą. Na szczególną uwagę zasługują produkty Makity – bardzo znane i cenione zarówno na polskim, jak i światowym rynku.

Pilarki łańcuchowe są łatwe w obsłudze i swobodnie korzystać z niej nawet amator przydomowego terenu. Dzięki nim sprawnie można pozbyć się rozrośniętych gałęzi drzew, krzewów oraz innych zbędnych roślin. Korzystając z nich, nie trzeba martwić się o brak zasilania – wystarczy paliwo. Ponadto, to pilarka spalinowa łańcuchowa poradzi sobie również z cięciem drewna na opał. Urządzenie to oferuje również wiele innych zalet – jest bardzo mobilne i proste w eksploatacji oraz przechowywaniu. Decydując się na ich zakup, warto zwrócić uwagę również na dodatkowe udogodnienia, jak – wcześniej wspomniany – hamulec oraz wiele innych elementów, które zapewniają efektywną i bezpieczną pracę.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych pilarek  łańcuchowych spalinowych i elektrycznych. W naszym sklepie nie brakuje urządzeń prosto od sprawdzonych i popularnych marek, których produkty zachwycają ergonomicznością oraz efektywnością. Jeśli mają Państwo problem z wyborem odpowiedniego modelu dla siebie – zachęcamy do kontaktu! Z przyjemnością pomożemy w podjęciu właściwej decyzji!