Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Roboty koszące to niezwykle atrakcyjne rozwiązanie dla osób, które dysponują małą ilością czasu i nie są w stanie należycie zadbać o przydomowy trawnik. Są to urządzenia, które zwalniają z czasochłonnego koszenia ogrodu i pozwalają cieszyć się idealnie przyciętą murawą. Roboty koszące wykonują swoją pracę całkowicie automatycznie!

Urządzenie rozpoczyna koszenie od wyjazdu ze stacji dokującej. Następnie przemieszcza się po ogrodzie i wykonuje swoją pracę, której częstość oraz czas użytkownik może dowolnie ustalać. Programując robota koszącego ustala się m.in. konkretne dni jego pracy oraz godziny. Po wykonanej czynności – lub w przypadku rozładowywania się baterii – urządzenie samo wraca do stacji ładującej. Jest to robot niemal całkowicie samodzielny.

Decydując się na zakup robota koszącego, warto zapoznać się również z dodatkowymi możliwościami, oferowanymi przez poszczególne modele. Urządzenia te mogą posiadać m.in. czujnik deszczu (robot przerywa pracę w przypadku pogorszenia się pogody) oraz kod PIN, dzięki któremu nie musimy martwić się o przypadkowe uruchomienie lub kradzież – niektóre roboty koszące posiadają wbudowany także alarm.

Automatyczna maszyna kosząca posiada jeszcze jedno ważne udogodnienie – można nim sterować z dowolnego miejsca. Wystarczy smartfon, aby kierować jego pracą oraz kontrolować go za pomocą funkcji GPS. Dzięki temu, możesz spokojnie odpoczywać i zaoszczędzić mnóstwo czasu, bo robot koszący wykona monotonny obowiązek za ciebie!

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu oraz oferowanymi przez nas robotami koszącymi. Wszystkie urządzenia w naszym sklepie pochodzą od sprawdzonych i znanych marek. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych przez nas produktów – dzięki nim pielęgnacja przydomowego ogrodu oraz innych terenów zieleni będzie bułką z masłem! Jeśli mają Państwo pytania lub problem z wyborem idealnego robota koszącego – zachęcamy do kontaktu!