Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Traktory ogrodowe to bez wątpienia jedne z najnowszych rozwiązań technologicznych dla ogrodu, które pozwalają na dużą oszczędność czasu i zapewniają ogromną wygodę. Są szczególnie atrakcyjnym rozwiązaniem na dużych przestrzeniach zieleni. Pozwalają na sprawną pracę i gwarantują znakomite efekty, które bez wątpienia zadowolą każdego ogrodnika. Nasze traktory ogrodowe z centralnym agregatem tnącym doskonale wpiszą się w oczekiwania każdego klienta!

Największą zaletą takich traktorów ogrodowych jest ogromna moc oraz mnóstwo możliwości, które oferują. Wszystko to za sprawą wymiennych akcesoriów, które pozwalają między innymi na nawożenie trawnika świeżą ścięto trawą lub zbieraniem trawy do kosza, stosowaniem wyrzutu bocznego trawy. Traktory ogrodowe z centralnym agregatem tnącym można wykorzystywać przez cały rok, nawet na bardzo dużych terenach zieleni.

To nie wszystkie zalety tego typu produktów. Z pewnością nie jednego ogrodnika zachwyci komfort użytkowania, który oferują oraz fakt, że świetnie radzą sobie w różnych warunkach. Dzięki wyposażeniu w mocne silniki oraz umieszczeniu agregatu tnącego w centrum, doskonale sprawdzi się dla każdego większego ogrodu. Niezależnie od modelu, na który Państwo się zdecydujecie, możecie mieć pewność, że zaskoczy on funkcjonalnością oraz spełni swoje zadanie, ponieważ sprzęt w naszym sklepie pochodzi od sprawdzonych i renomowanych producentów!

W sklepie Agrokent znajdą Państwo nie tylko traktory ogrodowe z centralnym agregatem tnącym, ale i inne niezbędne urządzenia do pielęgnacji ogrodu. Oferujemy między innymi kosiarki spalinowe, kosiarki elektryczne i kosy spalinowe. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem sklepu i gwarantujemy, że nasze produkty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wybrednego ogrodnika!